Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
1
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
4
Caz cutremurător: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie. Visăm împreună la finala din New York”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
vrajeala ieftina...ca catzeii au avut bulan chior astazi si nici lor nu le venea sa creada ca au dat gol din zero ocazii. Chiar daca egalarea a venit pe final, adevarul este in continuare acelasi; neacoitzele au luat un punct nesperat astazi si sunt superfericiti pt. ca stiu ca sunt varza!
Sunt favoriti in fata fc tarla in cupa!!
ciocu mic spurati de 2 bani !
De zeita Furtona ai auzit? Indifierent de raspuns, aia v-a salvat la bara. ;)
si voi lu asanovici
Lasa ca a avut 5toia 7 ocazii si 3 11 m
Calm down... V-ati depasit azi si ati demonstrat ca in cupa va trebui sa va tratam mai serios. ;) Ziceti-i mersi lui Tataruseanu!
nu a jucat nimic huooo mmars afara ma de pe forum....blatistilor huooooooooooafara hotilor...la 1-0 am avut vreo 2 ocazii clare prin matei si tucu...toata saptamana ai spus 4-5 5-0!! acum te bucuri ca un fraier pentru un egal scos in min 90 huooooooooo blatistiii!!!
majoritatea au fost pe stadion, dinamu nu a jucat nimic ca de obicei, fundu in poarta si contra-atac, mare bulan cu un penalty facut din nimic de tembelu de tatarusanu, in rest? a avut dinamu vreo ocazie? sutu lu matei pe centru de la 25 de m? aia nu e ocazie...ocazii a avut Steaua, care oricum a jucat foarte prost azi, dar dinamu nu a pierdut azi 2 puncte, a pierdut 3 etapa trecut cu Viitorul, si asculta la mine ca va pierde inca 3 acum la Corona etapa viitoare, ca acum jumate din ei sunt rupti dupa un meci ca asta....veti pierde pe banda rulanta de acum incolo
JJAPPPP una peste muci,de va sar manelele din cap...:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.