Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea și-a explicat nervii și lacrimile de după FCSB - Botoșani: „Dacă nu sunteți suporteri, stați acasă pe canapea”
0
Singurul jucător criticat de Gigi Becali, după victoria cu FCSB: „La câte țepe am luat eu, mai iau una”
0
După FCSB - FC Botoșani, Gigi Becali a intrat în direct aproape de miezul nopții: „Le-am cerut să facă asta, el va ajunge mare fotbalist”
0
FCSB, victorie absolut DRAMATICĂ, cu gol decisiv în minutul 90+6 » Roș-albaștrii o depășesc pe Dinamo! Clasamentul actualizat
42
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Dați-i niște vitamine lui Eșanu băi dedebiștilor.. să nu leșine săracul de foame în timpul meciului =)))))
FCSB mare favorita la toate casele de pariuri. Mi se pare normal
Dacă nu îi batem nici acum la scor pe faliții de la DDB, suntem chiar penibili
A împărțit un covrig cu Tibi
Și-a făcut plinul alaltăieri cu un burger gratuit la Romană
Eșanu o fi mâncat ceva în ultimele 2-3 zile?
In repriza 2 ai jucat ca Lobont. Felicitari!
Crezi?
Is trecut de 30 de ani, copile, stai linistit. Tu oare ai fost la meciul cu Southampton pe stadion? Ma indoiesc. Soarecele de tastatura e Adi1 de la SL, si el e cel mai reprezentativ om al vostru. La CSKA Sofia sunt 2 echipe, una condusa de un patron 'problematic', care e sustinut de Sector G. Cealalta e CSKA 1948 Sofia, care a fost infiintata la indemnul suporterilor, cu ajutorul unui om din armata, care nu l-au suportat pe Ganchev (gigi de Sofia, sa-i spunem). Nu cunosti aceste informatii, pentru ca nu iti pasa, si nu dai 2 bani pe principii :)))). Un singur lucru as fi dorit sa-l vad, pe voi sa castigati cupa Romaniei in primii 3 ani de existenta, ca pe urma sa va primiti un mare sut in fund de la UEFA in momentul in care voiati sa participati in cupele europene :)))). Motivul? Mai putin de 3 ani de existenta. :)))))
Prietenia cu peluza bulgarilor dateaza de foarte mult timp, in mod "oficial" de prin 2003/2004. Tu probabil atunci te nasteai. Au fost facute sute de deplasari impreuna, chiar si la Partizan, sau la PAOK. Ce ai vrea acum, sa se dezica de aceasta prietena indelungata cu bulgarii? Eu nu stiu care este situatia juridica la CSKA, si nu-mi permit sa-mi dau cu parerea, pt ca nu stiu care sunt datele legate de cine are palmaresul/sigla, etc. Mi se pare foarte amuzant cum toti soarecii de tastatura isi dau cu parerea de Peluza SUD Steaua, care habar nu au toate actiunile umanitare facute de membrii peluzei si care mereu au aparut numele Stelei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.