Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Steaua suporterilor!? Steaua lui Gigi
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi ca te cauta justițiarul de Berceni
Din cu toții ce ura aveți pe stiliștii care au făcut glorie
La meciul asta juca fscb si tribuna sustinea echipa din liga a doua ? :)))) Mama, Freud ar fi fost mandru de voi !
Cf. legii, bazele sportive aparțin statului, nu cluburilor
Daca poti intelege ura unora dintre gloriile Stelei impotriva celui care a salvat sectia de fotbal de la faliment dar care nu le-a acordat respectul cuvenit, pe acest Trica, celebru doar prin faptul ca e fostul ginere al Marelui Balaci, nu poti decat sa il dispretuiesti. Se da "ceferist" dupa ce a jucat doar 46 de meciuri in visiniu fata de 130 in ros-albastru pana in anul 2003. Ca sa se alinieze in mod credibil contestatarilor lui Becali ar fi trabuit sa aiba un trecut fotbalistic apropiat acestora. Or, bietul de el a prins echipa la 12 ani de la cucerirea Cupei Campionilor si a imbracat doar de 4 ori tricoul echipei nationale. Oricum, daca pleaca Oprita, MApN ar trebui sa il rasplateasca cu postul ramas vacant. Poate reuseste sa-i bage in Liga 1.
@ Trică.Din banii cui s-a construit stadionul Ghencea? Din banul public.Bai Nea Trică , singurul om din fotbalul mioritic care poate spune ca stadionul este al lui si al clubului pe care-l detine este Gheorghe Hagi.Stadionul de la Ovidiu este proprietate privata si a fost construit din bani privati, nu din bani publici.Asa ca siktir git , cu " stadionul apartine unei singure echipe".Stadionul Ghencea apartine echipei care plateste chiria.Idem si ptr restul stadioanelor si salilor de sport ridicate din banul public. PS.1.CSA Steaua ca sa-si permita sa renoveze stadionul Ghencea ar fi trebuit ca armata sa concedieze gramada de generali facuti la apelul Cotrocenilor de Iohanis si Basescu plus sa le confiste averile facute din coruptie , vezi cazul Zisu. 2.La cat de guraliv este Nea Gigi, tot balena in polonic a ramas, adica tot chiriaș.Casa FCSB ului a ramas tot terenul viran din Berceni?Cred ca inca confunda fotbalistii cu mioarele.Daca era șmecherul ,milionarul de ce n-a facut construit propria baza precum nasul Hagi? 3.Hagi n-are banii lui Șucu ,Becali,Rotaru sau Varga, dar uite ca dintre toti investitorii in sport este singurul care a construit un stadion , si culmea fara ajutorul politicienilor care roiau in jurul lui doar ptr poze de campanie.Nici macar n-a luat bani de la CEC sau Eximbank ,care sunt ale statului , ci de la o banca privata. 4.In concluzie , deci se poate face treaba si fara pomana de la stat si politicieni.Nu trebuie stat la mana intinsa
Nu, e tatal lui Satana Strica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.