Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
hai ....dinamo..............se pregateste steaua....................
a bagat borala banii in saormarie si in mici la miami plus nunta cu nevasta noua ehehe aici trebe bani poate urmatorul transfer la dinamo va fi miami dna jilava
ce te face sa crezi ca steaua e curata??? esti doar un romana pro st care incearca sa fie ironic...si ca de obicei...ironie la care rad doar oitele !!! baga-ti-va mintile in cap...unii din voi mai sunteti si oameni mai multi ani (dar se pare ca degeaba)
hai ca se poate...jos cu conducerea!
Eu unul nu sunt de acord cu retrogradarea niciunei echipe, ci doar trebuie arestatzi aceshti mafiotzi, confiscarea clubului shi scoaterea acestuia la licitatzie ... Ce farmec mai are campionautl dupa retrogradarea lui dinamo?//? Unde mai bate shi STEAUA cu 3-1 in deplasare??? Cine ne mai face de kkt in Europa in ficare an??? Voi nu va ganditzi??? ::)):)):)):)):))
Ai grija ce-ti doresti, sa nu va faca si voua o vizita.
Bine ma, asta e tot ce ati gasit? 1,6 mil? :)) Suma reala din '98 pana in 2011 trebuie sa sara chiar bine de 40 mil...Cam cat de 3 echipe, incepand cu Tararache si terminand cu Torje.
Hai baietii...sunteti pe drumul cel bun, dupa Craiova cu voi :))
Si care e noutatea?Pana in urma cu cativa ani nimeni din sport nu platea impozit la stat, asta trebuie sa stie si cei de la Ziua News si nu numai.
- "Dinamo evita plata impozitelor şi prin intermediul asigurărilor de viaţă" stau sa ma intreb:acesti ziaristi sportivi ce scoala au terminat?pt ca unii se baga in seama ca si tanga la crudu intre fese si trag concluzii eronate!!!!DACA LEGISLATIA ITI OFERA POSIBILITATEA SA EVITI PLATA UNOR IMPOZITE SI TAXE DE CE SA NU O FACI???UNDE ESTE INCALCAREA LEGII DOMNILOR ZIARISTI SPORTIVI DE DOI LEI!!!?????a,daca nu se plateste impozitul pe venit este cu totul altceva!!!!!!DOMNILOR ZIARISTI:DOCUMENTATIVA INAINTE SA SCRIETI CEVA!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.