Alte știri din fotbal
Marius Bilașco: „Ăsta este motivul principal pentru care am acceptat propunerea Rapidului”
0
Bogdan Andone are probleme înaintea duelului cu Dinamo
0
Victor Pițurcă a reacționat după anunțul lui Miruță: „Gigi e în relații cu ei, fac afaceri împreună”
0
FC Botoșani - FCSB » Duelul pentru locul 1 în play-out: echipele de start
1
Știri din fotbal internațional
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
0
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
2
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
0
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Tu stii doar ce vrei sa crezi, Steaua nu e asa curata cum vrei tu sa fie. Are o istorie atat de murdara incat nu poti sa crezi. Citeste acolo ca e cam adevarul. Si nu doar de Steaua, chiar si de Dinamo. Eu nu ma ascund ca nu am de ce. Nici o echipa nu a fost curata. Daca luam la puricat toate echipele o sa gasim multe mizerii la orice club.
De ce sunteti asa frustrati voi dinamovistii? O fi vreo onoare sa fi fost echipa securitatii? Armata e iubita si azi si a fost iubita tot timpul, pe cand securistii au fost sunt si vor fi urati de toata lumea. Sa fim seriosi, in orice situatie 49% reprezinta mai mult decat 11%.
Destul de adevarat ? Nu cred ca vorbesti serios , sunt multe aberatii , inclusiv de dinamo.
Ba , ba , nu va e rusine ? :))) "Cel mai celebru caz rămâne meciul FC Bihor – Steaua, din 1988, care a ţinut 100 de minute" , 112 minute ? AU fost 98 , nu cat vreti voi , si a murit din alte chestii , nu ca s-a prelungit un meci cu 8 ani in urma. Rusine !
UIte, ca sa vezi ambele istorii. Ma rog, e cam malitios site-ul asta insa e destul de adevarat. http://www.timpul.md/articol/steaua-i-dinamo-au-fost-aduse-de-tancurile-ruseti--simbolul-armatei-care-a-terorizat-romania-este-in-continuare-idolatrizat-59164.html
E o diferenta intre a recunoaste ceva si in a sustine ce e incorect. ;) Eu stiu istoria si stelistii si-o asuma cu bune si cu rele , ASA CUM E , nu inventata de altii , altii isi rescriu istoria si se stiu ei , subpodarii cu fratii lor ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai uitat sa pui ca si marele antrenor Viorel Mateianu a murit de atac cerebral si ca a suferit de la meciul cu Bihorul prelungit pana in minutul 112, de aia i s-a tras spunea sotia sa...PS...Granderito tu esti un stelist ok as vrea sa mai vorbim pe argumente...
Thumbs up!
Asa cum si altii au incercat sa sustina alte echipe departamentale din acea vreme... Pe vremuri era influenta politica, acum totul se rezuma la bani si la relatii... Niciodata nu vom avea un fotbal curat!
Doar atat stiti , copy-paste , chiar daca e corect sau nu , de gandit ioc ! Nu esti tu in masura ca dinamovist sa vorbesti de trecut si comunism , de nimic !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.