Alte știri din fotbal
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
3
FCSB a învins-o pe Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
7
Știri din fotbal internațional
Transfer-surpriză în Premier League » Manchester United a plătit 60 de milioane de euro pentru tânărul fotbalist al lui Chelsea
0
Alertă maximă la Paris înainte de Franța - Maroc!
0
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Gol anulat și o ocazie uriașă în doar câteva secunde
17
Radu Drăgușin și-a luat rămas-bun de la Tottenham: „Fotbalul nu înseamnă doar momentele pe care le sărbătorești”
1
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
de unde sa-l cunoasca *** ala pe copil ...el nu a fost in viata lui pe stadionul dinamo :))))))))))))))))) ...asta este *** dinamovist ...ne face echipa de ras ...trebuie sa-l mutam la fc traiSTAR
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** destoinic clonache platit ..vezi ce e la tine in ograda ..asta nu e o adresa oficiala e un interviu ..tu asta care le ai cu limba ca altceva e doar pt reziduri si nici acolo numai face treaba *** ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iti spun din experienta ca acest lucru e valabil in toate domeniile, nu doar in fotbal. in lumea de azi orice meserie ti-ai alege e foarte greu sa ajungi sus fara relatii. un alt adevar este ca un supertalent nu se autoevalueaza la mai putin de 11k euro. ca de obicei adevarul este undeva la mijloc. personal eu as compune echipa Dinamo doar cu jucatori din propria pepiniera + 2-3 jucatori de experienta, ca sa nu crezi ca am ceva impotriva jucatorilor tineri, ba chiar dimpotriva.
vai vai...vorbesti limba Romana la acelasi nivel la care vorbeste Anghelache limba engleza...daca un club "profesionist" raspunde in halul asta la o adresa oficiala...vai de capul vostru de fripturisti...
Poate ai prieteni care il cunosc , te poti interesa de copil sa vezi si tu ce note primeste asta ca un sfat ,
ne spui te rog recent un jucator promovat de la juniori catre echipa mare a echipei tale favorite ?? ca sa vezi acolo comunism.
pentru un jucator care striga sus si tare ca avea o cariera mare de fotbalist in fatza mi se pare aiurea sa spuna ca s-a cerut mult 11k euro pe el. practic el singur s-a autoevaluat undeva foarte jos.
stiti care este problema '' Cine spune adevarul nu are prieteni ""
Asta ne gena, nimic nu ne mai schimba. Avem bucuria de a nedreptati in sange.
stii ce .fati tu echipa si promoveaza tinerii ...si lasa tu pe alti care inteleg gresit cea ce stiu in speta ..mai intereseazate cum pleca jucatorii de la SIMAN ,echipa din liga a 5-a pe care distinsul a distruso ,,sa vezi acolo cum se distrug jucatori ..poate iti aduci aminte de meciurile dintre varga si siman croseele date ..poate iti amintesti cand siman le-a dat drumul definitiv lui varga ,curelea si ferfelea ..i-a tinut cu imprumut pana li s-a albit flo_ii la puoala si la courte ..daca esti taticu lui sau vreun neam ,ial de mana si dute la negoita si rezlvati problemele ,nu pe gsp ...fi destept ,,mai mult rau ii faci copilului deacat bine cu iesiri in presa .un sfat ..am iesit numai scrie ca ma retrag ,am alte teburi ,decat sa fiu postac platit de jii um e unu care deja srie aici pe articol dupa 4 conturi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.