Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
11
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
NISTE GUNOAIE astia din MAPN ul P.uL.II
Voi chiar credeati ca MaPN-ul e asa de prost sa-i mai dea lui gigi ceva degeaba ? Astia nu au uitat schimbul ala de terenuri unde gigi le-a dat tzeapa , ori scoti banii ori stai cu cortul bai gigi , acum sa te vedem.
pacat de istoria acestei arene :(
eu am duc oriunde joaca steaua.. si nu ca sa ma uit la becali.. si la proostii care il inconjoara.. ci ca sa vad echipa de fotbal steaua bucuresti , tu kiar crezi ca oamenii din ardeal , care au stat la coada ore pt. un bilet cu tska stau la coada ca sa il vada pe cioban , sau pt. steaua bucuresti ? sunt satul de asa zisi suporteri ca voi , care veniti sa il injurati pe cioban la stadion , eu daca merg , si cand pot , merg , merg sa sustin steaua.. si atat .. restul este cancan..
da...si cu 21.600 euro pe luna traia tot MApN-ul regeste.
Inseamna ca ministrul Oprea NU a aprobat ( concesionarea) , deci sa l tin poligon de trageri
E foame de bani, are nevoie ministerul de cati mai multi bani, s-au golit buzunarele... RUSINE OPREA, esti un GUNOOOI
Tot al nostru v a fi stadionul , ve ti vedea , pac , pac vorbesc cu Base si se rezolva , matz "nteles ?
penibil esti tu.. , mai bine ai spune cu ce echipa ti tu.. sa vedem daca echipa ta favorita are propriul ei stadion.. si dupa aia mai vorbim.. daca se afce un contract de concesionare al stadionului , cu investitii minime anuale.. nu vad cum ar putea sa nu modernizeze stadionul.. daca vrea sa joace acolo.. si vorbesti de stadioane si de baze de sport.. , cand ar trebui sa fi constient , ca noi , ca popor roamn.. si guvernul in special.. a realizat lia manoliu dupa 22 ani de la revolutie.. in timp ce toate tarile din estul europei aveau macar un stadion modern pt. nationala..
@ badbandyt @ este foarte plauzibil ce spui tu, dar mai, pur si simplu nu mai vreau sa-i vad mufa aia de berbec flaushat prin stadionul Ghencea! Asta si gasca lui de distrusi nu mai au ce cauta acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.