Alte știri din fotbal
PNL, mesaj emoționant după decesul lui Gabi Mureșan: „Asta stă mărturie”
0
Eugen Trică și-a găsit cu greu cuvintele după decesul lui Gabi Mureșan: „Credeam că e fake. I-am dat și mesaj”
0
Ionuț Rada, după moartea lui Gabi Mureșan: „A fost o onoare”
0
Reacție tulburătoare de la CFR Cluj, după moartea prematură a lui Gabi Mureșan: „Ne lipsești deja”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură chiar înaintea „sfertului” cu Franța! » „Nu s-a refăcut. Sper să fie disponibil pentru următorul meci”
0
Șeful arbitrilor neagă influențe externe și explică deciziile din Argentina - Egipt: „Nimeni nu le poate pune la îndoială integritatea”
0
Anunț despre titularul Franței înaintea „sfertului” cu Maroc » Ce a decis lui Real Madrid pentru Tchouameni
1
Dat afară de portughezi, Roberto Martinez are deja o ofertă! » Ce echipă ar putea prelua antrenorul spaniol
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
ma ierti, dar am facut-o din motive de superstitie. cifra 11 este o cifra ghinionista. stiu ca regretatul catalin haldan a purtat pe tricou nr 11... din pacate mai multe tragedii se leaga de aceasta cifra.
n-ai nicio treba a cu fotbalul, dar comentezi daca, ai sti fotbal si ai fi un fan adevar al fotbalului ai fi stiut ca nr 11 este restras de la dinamo
vad ca lipseste 11...e bine, dar este 29(2+9=11) si 22(22:2=11). 29 si 22 trebuie excluse...
Nu cred ca vor juca cu 01-09 , poate cu 1---9 .
Bakule, am terminat toate scolile si la gradinita nu se da test. ,, Nice try " cum spunea francezul Goethe.
Ai priceput si tu in gura. Ala il admira de vrea sa-l copie si insista, desi nu-i iese.
pot sa isi aleaga orice numere. Nu are importanta. Anul asta Dinamo retrogradeaza 100%
Eu tin minte ca Voluntariul ne-a batut sezonul trecut, dar de unde nu e (creier) nici D-zeu nu cere....
Toti *** repetenti la gradinita il au drept idol pe crokktalie - cel care de 3 ani de zile repeta 2 propozitii :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe tine vrei sa te respecte? E om normal din cate vad,de ce esti absurd?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.