Alte știri din fotbal
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
0
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Vedeta Antenei 1, prezență inedită în sala de kickboxing » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
Pacat de Reghecampf ca nu ii da papucii si nu ia si copilul. Ea a fost mereu avida de bani. Reghecampf un antrenor senzational (a confirmat in Europa in mai multe sezoane) si cu suflet mare, pacat.
Dan nu ar lovi o femeie. Poate ca e adevarat. Dat tu ***, esti femeie ? Sau ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și marmota învelea ciocolata! Sigur.... au construit mult ...... și Reghe ii susține. Penibil! Am auzit ca de mâine Danut se tunde periuța. Prea sare parul ala la croșee. Păcat! A pierdut contractul cu Head&Shoulders!
Voia sa il impuna la Steaua (FCSC) desi nu merita. Sunt zvonuri pe la Timisoara, nu stiu daca e adevarat, dar ca n-ar fi doar nasi. Iar tipa care a intrat la Alexa, e noua lui iubita. Alexa in urma cu cativa ani si-a parasit familia, zvonurile sunt ca din cauza cuiva. Se explica de ce ar fi lovit doamna dupa bani cu pumnul.
Cat de *** poate sa fie !! Daca era o femeie desteapta, asa cum singura se considera, ar fi tacut si si-ar fi rezolvat in tacere probleme in familie !! Cu cat apare mai des cu aceste explicatii pentru ***, cu atat se acuza mai mult !! A ajuns sa-l puna si pe barbat-su sa dea acele declaratii *** ca sa o justifice, dar a reusit sa-l umileasca si mai mult !! Jenanta femeie !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Erau zvonuri pe la Timisoara ca il vizitai pe Dan Alexa si pentru alte scopuri decat cele de cumetrie sau ale fotbalului. Banii pe care ii ai nu ii aveai de la mama ta, ci de la Reghecampf. Apoi ai castigat ceva din impresariat, e adevarat. Sper ca Laurentiu sa renunte la tine pentru adulter daca se confirma si sa iti ia si copilul.
:)) Asta-i *** și periculoasă între timp, cât se află în libertate! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Viorel Grigoroiu e cel mai slab datator cu parerea pu l@ digisport-cel mai prost analist,spune numai prostii,vorbește peste invitați/specialiști din studio-e varza total! Nu că Naum ar fi mai bun! A tunat și ia adunat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"„A fost o reacție copilărească. Greșeala mea e că reacționez la impuls. A fost o discuție despre două transferuri nereușite. M-am enervat foarte tare și m-am aprins..."? NU! A fost o reactie a unei femei ***, traite pe "maidan", care, peste toate, mai are si nerusinarea sa "explice" cele intamplate! In "cartier" apelativul unei astefel de "personaj", este de "***" dar nu stiu daca " se pune" si celor din fotbal! Se zice dupa iesirile "din decor" a celor cu bani multi (mai multi decat circomvolutiunile, neuronii) ca "le-a luat mintile, banul"! Intrebarea in cazul batausei este daca...a avut "ce sa-i ia"! PS ce-o zice Tudor, cel cu care s-a "balacarit (tot public, cum altfel?) cativa ani inainte?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt f curios sa aflu ce au construit impreuna cei doi...ma refer la chestii ce tin de fotbal...restul nu ma intereseaza. Deocamdata Alexa are CV-ul de antrenor foarte subtire...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.