Alte știri din fotbal
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „Vom juca pentru Mircea Lucescu!”
0
Ioan Andone: „ Am vorbit cu Mircea Lucescu astăzi. Trebuia să stea acasă”
0
Presa din străinătate anunță interesul pentru fotbalistul din Superliga: „Următoarele săptămâni vor fi decisive”
0
S-au „ciocnit” în direct la TV: „Absolut penibil” / „Bă, ne ia la mișto!”
2
Știri din fotbal internațional
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ia-o acasă, maică! Și, așa, Regheblat n-o să-i observe lipsa.
mie mi se pare sexy tipa, dar ma rog tu esti din alta dimensiune
Când am văzut scris "bomba bombelor", inițial, m-am gândit la *** Nu de alta dar Regheblat deja a introdus-o în stafful actual. Ptiu, maică, ptiu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NIMENI NU E ALBA CA ZAPADA,NIMENI NU A FOST,NU ESTE SI NU VA FI PERFECT,DAR UNII DIN VOI NUMAI TARI IN CLANTA ....BA A MEA E MAI....!
Daca rezolva chestiile psihice, Tamas e oricand binevenit la Steaua. Las' ii fac eu loc
s-a suparat pe ceva, nu stim pe ce, ala trebuie rezolvat... e chestie psihica,.. Alea se rezolva cel mai greu, Daca se rezolva, unii zic ca nu
exista fel de fel de programe de dezalcoolizare...altfel nu
de fapt e un betiv de ultima speta din pacate ptr el si ptr noi. Era bun ca fundas daca era treaz. Asa. Branza buna in burduf de caine!
Tot respectul ptr Tamas.. a facut greselile lui. eu cred ca e fotbalist talentat.Dar tot 100 % ca aia nu vroiau sa-l aduca inapoi...
cum sa faci presa cu asemenea aschimodii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.