Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV Ăsta ar fi evenimentul anului în România! FCSB, gazdă a unui patrulater de 7 stele! Superechipe invitate la București

« Înapoi la articol

Comentarii (143) Adaugă comentariu

Alex Slaniceanu  •  15 Noiembrie 2017, 14:01

Postat de paul.o.53 pe 14 Noiembrie 2017, 20:45

Ultima fraza este cireasa de pe tort: "Nu e prima dată când la București se încearcă organizarea unui astfel de patrulater. Au mai existat discuții și în 2015, dar și în 2016. Totul a căzut din diferite motive." Si eu le-am invitat pe Penelope Cruz, Cameron Diaz si Pamela Anderson in camera mea de hotel: din diverse motive , am ramas la nivelul de discutii. Si inca ceva , in vara lui 2018 sunt CM de fotbal unde majoritatea titularilor de la echipele mentionate vor participa ; inainte de CM cantonament , dupa CM vacanta speciala asa incat articolul e o aiureala.

E belea mare de tot cu fcsb-ul asta care prosteste lumea pe afara ca e Steaua. Variantele in caz de refuz sunt: daca nu vine Liverpool ( si nu vine sigur ) o cheama pe Anderlecht ( prietenii stiu de ce :D ), daca nu vine Borussia Dortmund ( ca Bayern chiar are treaba la ora aia ) o cheama pe Sahtior Donetk, iar daca nu vine Real Madrid ( are cineva sange in el sa parieze 1 leu ca vine? ) atunci se apeleaza la turci, dar nu la Galata sau Fener, ci la...Kayserispor :D Si apropos prietene, Penelope Cruz n-a venit la tine la hotel pentru ca ghici ce? Era cu moi! :))))

magura  •  14 Noiembrie 2017, 21:23

steaua cea mai iubita echipa din Romania?:)))))))))))))) Bai, cat am ras la faza asta.. :)))))))))))))))))))))))))

paul.o.53  •  14 Noiembrie 2017, 20:45

Ultima fraza este cireasa de pe tort: "Nu e prima dată când la București se încearcă organizarea unui astfel de patrulater. Au mai existat discuții și în 2015, dar și în 2016. Totul a căzut din diferite motive." Si eu le-am invitat pe Penelope Cruz, Cameron Diaz si Pamela Anderson in camera mea de hotel: din diverse motive , am ramas la nivelul de discutii. Si inca ceva , in vara lui 2018 sunt CM de fotbal unde majoritatea titularilor de la echipele mentionate vor participa ; inainte de CM cantonament , dupa CM vacanta speciala asa incat articolul e o aiureala.

Ioan Trisi  •  14 Noiembrie 2017, 20:33

De unde va mai vin in cap asemenea gogorite? Ma gandesc ca e vorba despre marele carturar mm.Numai mintea lui poate nascoci asemenea enormitati.Iar tu ziaristul lui peste ii tii isonul,***.

mosvasile  •  14 Noiembrie 2017, 19:35

Aaa ! Cum dracu, Doamne iarta-ma, nu am observat ca aceasta "stire" bomba e a lui Craitoiu? Care Craitoiu ? Ala,mai fratilor,papagalul lui MM! Nici acum nu v-ati prins care-i rostul acestei stiri "bomba"? Ati ghicit! Ca sa nu se mai vorbeasca de scandalul in care a fost implicat...MM !Eee ! Ati mai vazut azi pe GSP vreo vorbulita despre MM? Pai stilul asta diversionist,cu aruncarea "pe piata" a unor minciuni vadit "gogonate", ca sa distraga atentia de la magariile proprii,este chiar stilul lui MM!

maradona5  •  14 Noiembrie 2017, 18:16

Vine Real Madrid sa joace cu o echipa din liga 4a, desigur

becail  •  14 Noiembrie 2017, 17:45

SportFive nu mai exista demult! Iata un update pt gsp: SportFive = Lagardère Sports and Entertainment. Vedeti si https://en.wikipedia.org/wiki/Sportfive. Buna stirea...jalnici jurnalistii! ***? ***? Nu mai mintiti poporu'....

para.para  •  14 Noiembrie 2017, 16:40

Postat de ionut_adventist pe 14 Noiembrie 2017, 15:18

zizulache, tu observi ca dupa Revolutie voi n-ati mai contat in fotbalul romanesc, cu exceptia scurtei perioade a gazului de butelie?

***

zizu  •  14 Noiembrie 2017, 15:32

Deci steaua, nu fcsb! Sa fie clar!

Luu Luu  •  14 Noiembrie 2017, 15:24

Primiti asta fraierilor , astia de la csa se su g singuri acuma :)) Steaua e echipa romaniei nu a lui becali , e echipa noastra , cei care cred in ea si mai ales e continuatoarea adevaratei echipe Steaua care a castigat Champions , nu csa *** care joaca in liga a 5 si castiga cu 14 - 0 in care echipa adevarsa are portar ce nu are buletinul facut ! Asa *** voua fraierilor !

«

1

2 3 4 5

...

15 »
«

»