Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Anul asta va fi o lupta Dinamo - Steaua, celelalte echipe vor privi de pe margine. Nu se poate ridica nimeni la nivelul celor doua. Gigi are banii, Negoita pune caramizi solide pentru viitor.
:)))))))))) HAI CA VRAND SA PARI IRONIC SI SARCASTIC AI DEVENIT GLUMET .. BA PE DEASUPRA II SI MULTUMESTI ..PROFUND...LUI POKEMON GO.. PIANISTUL..FRATE...CARE NU MINTE NU FURA SI I FARA DE PACATE... MAI AI? CA MI PLACE ..PANA UNA ALTA...POKEMOANE..VVM..ASAP...FRATE FARISEU
inmormantare ? pentru venetici ? lasa glumele, daca nu e cineva din familie, nu te prinde negru.
Din partea mea pot să-l transfere și pe Pikachu, important este sa vâneze titlul.
nu va fi vandul Gnohere. are contract inca un an si atat el cat si conducerea au lamurit oficial problema ce se vehicula acum 10-12 zile in media, mai ales la gsp.ro. in sensul ca isi va duce contractul pana la capat, si ca va pleca numai daca ambele parti vor concluziona ca o plecare ar fi oportuna si benefica ambelor parti contractante. asa ceva nu va fi nici greu, nici usor de intamplat. e posibil orice, desigur, dar nu prea vad cum va pleca el pana la iarna, cel putin. si, ca sa fiu si mai clar : gnohere e in forma maxima, cum nu a fost niciodata. a si slabit, alearga de 2 ori mai repede decat atunci cand a sosit in L1, deci nu vad dc sa nu aiba rabdare pana la anul;. daca iese golgeter ? 3 le-a dat. el are alta mentalitate decat nehalitii de breleanti, care dau un gol, doua si gata, luam un cos de bulioane pe ei, ca asa spune gigi, bigi, migi si gsp.
Ma pregetesc de inmormintare . Mi-am si pus esarfa neagra *** . Pe 13 a fost declarat zi de doliu national . AI tai parca i-au impuscat pe astia acum 50 de ani .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De bizon oricum radeau toti ,,specialistii " romani. Ca e prea gras, ca sare mingea din el ca din duba militiei...din astea. La ce asteptari aveau de la el chiar multi dinamovisti, si-a facut treaba la noi. Una peste alta, s-ar putea sa nu mai plece.
păi n-ai făcut nimic dacă-l vinzi pe bizon și-l aduci pe ăsta...cred că s-ar termina cu răbdarea suporterilor in momentul ăla...
unul singur. intotdeauna am avut un singur cont. a avut 3 variante, dar nu din cauza mea. si acum sunt furios pe astia pentru ca mi-au banat dupa 7 ani contul original, biancorossi. nu o sa ii iert nici peste o mie de ani. grecii sunt baieti buni, dar nu uita niciodata magariile. ave_bianco a fost facut cadou de imperatorul berlinez, omonimul tau, Daniel din Berlin, in vestita vara a lui 2012 cand mi-a fost banat contul original, fara ca macar sa am laptopul deschis. iar in celebra ambuscada din ianuarie 2014 mi-a fost banat contul ave_bianco, capatat in dar de la imperator. nu numai mie, 40% din vechile conturi au fost decimate, prosteste si stupid. am vrut sa renunt inca de atunci sa mai postez, consideram ca este un semn, ca aproape 8 ani pe forum erau de ajuns. am si stat deoparte vreo luna sau doua, nu retin. apoi am creat cu chiu cu vai contul asta, avand desigur particula biancorossi in el, ca sa se stie cine este userul. si ca sa fie clar : de fapt, asta e primul si ultimul cont creat de mine aici si oriunde in mediul virtual. nici macar contul de yahoo nu l-am facut eu, nu am rabdare si nu ma pricep asa bine. biancorossi apartinea unui foarte bun prieten al meu, el nu mai scria pe el si eu l-am folosit cu acordul lui. punct. ciao.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.