Alte știri din fotbal
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
0
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
1
Andrei Nicolescu a explicat impasul lui Dinamo din perioada de mercato: „Problema cu care ne confruntăm”
3
Florin Răducioiu, despre revenirea lui Nicolae Stanciu la FCSB: „Ar fi benefic pentru el”
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Belgia, în sferturile Campionatului Mondial » Rodri a ratat prima mare ocazie
1
Vinicius a postat un mesaj după eliminarea de la CM: „Ar fi nedrept să tac”
0
Barcelona transferă atacantul cu origini din România » 30 de milioane de euro
0
Virgil van Dijk și soția sa, Rike, au mers la Londra pentru „vânătoarea” favorită a milionarilor
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta secretă a Campionatului 2026 arată cât datorează fiecare națională ...
Libertatea
Ghita Pistanda,15 steaguri din care nu ramane niciunul
Bicfalvi
As zice si baiatul ala din Carei, ajuns la Dinamo inainte de ultimul EURO. Pfff, ce lapsus am. A jucat la Steaua inainte sa ajunga in Rusia unde joaca si acum.
Gelu ce le mai aduce riniștilor? Vreun covrig, ceva? Că de transferuri NU sunt bani.
Listele astea nu au legatura cu realitatea. In plus, aduceile lui Rotariu sau Ivan sunt ineficiente. Se platesc bani multi pentru niste jucatori demotivati care nu doresc sa se intoarca in Romania. Sunt extrem de rare cazurile de jucatori care intorsi de afara sa dea un randament bun. In schimb sunt nenumarati jucatori care intorsi acasa dupa o experienta afara nu fac mare lucru: Marica, Torje, Bourceanu, Grozav, Ad. Cristea, Rusescu, etc. Doar Pintilii e o exceptie, dupa o scurta experienta in Israel.
Pentru un astfel de articol cineva merge la casierie?Se rastoarna lucruri inventate sau stiute din declaratii dar....De Dragus astazi suntem scutiti-se spunea ca este inlocuitorul lui Gnohere- de Ogenda Becali a declarat ca Botosanii o incurca daca jucatorul mai intra in echipa...ieri eram ,,pacaliti,,cu doi jucatori care ar fi fost disputati de Steaua si CFR....Domnilor gazetar doar atat puteti?
Presa de *** face transferurile PUSCARIASULUI!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
listele lui craitoiu, ce sa zic ...
vai de capu ei de lista... niciunul de valoare.. și te miri de ce te chinui în campionat și te scot toți din Europa. P. S poate doar Rotariu sa aibă ceva valoare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.