Comentarii (142)
migo78
migo78  •  31 Iulie 2020, 16:42
Postat de rise pe 31 Iulie 2020, 16:39

fc praz psd doar asa poate castiga campionatul, cu ajutorul covid. Altfel, fara covid, de 500 de ani nu l-au mai castigat. Cica ei sunt lei...iar in europa nu-i pot bate ***, la inaugurarea stadionului sunt umiliti de niste anonimi, cu leipzig nu au iesit din careu 90 de minute. Gaini care se cred lei cu un patron cu dinti galbeni, neperiati, cum e specific in zona olteniei

Mai plangi mult pe aici? Du-te si ia-ti medicamentele.

rise
rise  •  31 Iulie 2020, 16:39

fc praz psd doar asa poate castiga campionatul, cu ajutorul covid. Altfel, fara covid, de 500 de ani nu l-au mai castigat. Cica ei sunt lei...iar in europa nu-i pot bate ***, la inaugurarea stadionului sunt umiliti de niste anonimi, cu leipzig nu au iesit din careu 90 de minute. Gaini care se cred lei cu un patron cu dinti galbeni, neperiati, cum e specific in zona olteniei

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lionforever
lionforever  •  31 Iulie 2020, 19:46
Postat de Dan Stanescu pe 31 Iulie 2020, 19:22

Păi si cum trage Craiova sforile dacă astra este ok maine,nu inteleg..poti fi mai explicit!??

Nu are cum, e praf.

1834556613328610
Dan Stanescu  •  31 Iulie 2020, 19:27
Postat de ucv1948 pe 31 Iulie 2020, 18:02

Vrei sa iti aduc aminte de cazul Balgredean , cand el juca pt fcsb dar de fapt semnase pe ascuns cu voi ? Chiar a luat un tonto-gol in meciul fcsb-ului cu voi ... Si exemplele pot continua. . . Chiar asa minte scurta ai ?

1.01.0 un delirant,subiectiv..a,mai sunt,mosieru,traian pavelescu,gsp-ul ce face,moderatorul astea instigă la ură,nu vezi!?

doubleti
doubleti  •  31 Iulie 2020, 17:50
Postat de yoomanga pe 31 Iulie 2020, 17:42

Echipa asta, fraudulos ajunsă în prima ligă, este cea mai ajutată din ultima perioadă! Demni urmași ai vremurilor de mult apuse își arată măiestria în arta hoției!

Tu cu care Rapid esti? Ca sunteti vreo 4. Care detine palmaresul? Vorbesti de funie in casa spanzuratului. Alta data iti povestesc cum e cu echipa infiintata "ilegal" in liga a 2-a. Nu este subiectul topicului de azi. Nu pica in capcana plangaciosilor care simt ca pot pierde titlul. Vezi ca am zis ca pot pierde, pentru ca eu nu ma arunc sa zic ca suntem deja campioni. E posibil sa fim sau sa nu fim campioni. Viata merge inainte.

roja.azul
roja.azul  •  31 Iulie 2020, 17:47
Postat de valer.gazzaev pe 31 Iulie 2020, 17:43

Da....e ok. Adica, suna mai frumos decat "sa vina cupa in berceni" :))) Plus ca echipa olteana poate folosi numele, emblema universitatii. Nu e un kitsch gretos ca gluma din popesti leordeni :)))

Te intretineai cu sadiku mai devreme si deplangeati situatia de pe gsp in momentul de fata! Din vina cui s-o fi ajuns aici? Oricum, toata lumea stie ca FCSB=STEAUA!:)

doubleti
doubleti  •  31 Iulie 2020, 17:38
Postat de mosierul pe 31 Iulie 2020, 17:28

...ar fi chiar culmea , doar Craiova a aranjat testele și la Astra tot așa... păi voi așa vreți mă să câștigați campionatul ? ..arbitri , teste false , masa verde, Olguța , Manda, Ciuma Roșie PSD, Stroe de la Ciuma galbenă ...da jucați mă fotbal pe bune ...voi chiar vreți să luați titlul ,chiar de-a moaca.....ați ajuns cum ați ajuns în liga 1,

"sluga" esti dus rau de tot. ce aveti fratilor, voi astia care tineti cu cfr? Chiar ati innebunit cu totii? Chiar nu puteti accepta ca pot pot castiga si altii campionatul? Chiar nu vedeti ca aveti un stil de joc penibil? Nu jucati absolut nimic. Tu esti un "sustinator" care vorbeste despre o echipa faca ca macar sa-i urmareasca meciurile. Cum poti sa faci astfel de afirmatii, ca UNIVERSITATEA CRAIOVA nu joaca nimic? UNIVERSITATEA CRAIOVA este cea mai spectaculoasa echipa ca stil de joc din campionatul nostru. Voi aveti un stil de joc cu ***`n poarta. Aveti cele mai multe goluri marcate in campionatul regulat pentru ca aveti foarte multe echipe prietene care v-au ajutat sa va antrenati. Vorbiti de UNIVERSITATEA CRAIOVA ca primeste aiurea penalty-uri, cand de fapt voi sunteti pe locul 2 la penalty-uri primite. FRATILOR, CHIAR ATI LUAT-O RAZNA DE TOT!!!! POTOLITI-VA, VA ROG! DEVENITI PENIBILI. Si alte echipe au dreptul de a castiga un campionat, nu doar cfr. MULTUMESC.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

leul_90
leul_90  •  31 Iulie 2020, 17:27
Postat de Leo Sima pe 31 Iulie 2020, 17:13

Cu ce e de vină Craiova că astra are jucători infectati? Plin de conspiraționisti în tara ăsta. Pentru cazurile de la Cfr și Dinamo tot Craiova e de vina? Nu vede nimeni ce dezorganizare și amatorism e la Astra? Normal ca s-au infectat când sunt neplătiți cu lunile.

Dar ce vina are Astra, ca la PSDCraiova au aparut cazuri de covid acum 10 zile, atunci cand s-a amanat prima data meciul?

2086130038346053
Dan Neagu  •  31 Iulie 2020, 17:25

SI DACA SUNT 4 POZITIVI DE CE NU POT JUCA RESTU DE 20 SAU CATI OR FI??? Nicaieri in lume nu mai e ca la noi...avea dreptate Gigi

1834556613328610
Dan Stanescu  •  31 Iulie 2020, 17:23
Postat de mosierul pe 31 Iulie 2020, 16:45

...Craiova trebuia să fie corectă... dacă tot a aranjat să fie găsiți câțiva pozitivi la Astra trebuia să aranjeze sa fie găsiți și la FCSB câțiva pozitivi...să nu joace nici cei de la CFR iar luni să fie meciul decisiv ...dar mai e până diseară...poate apare ceva .

Am văzut multi prosti pe aici dar cred ca tu esti cel mai mare,sincer te urmăresc si sunt uimit..esti cred cel mai subiectiv,rau intentionat de pe aici,esti clujean,iti faci orasul de ras,cand ai ocazia mergi la stadion si sustineti echipa ca aici esti ,iar..din nou,prost!?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 15
Comentează