Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Ochesc rumegătoarele de zici că-s la tir , dar țintesc doar Toșci , juniori de la Brașov și alte gloabe gratis ...
Nu, nu se rezolva transferurile cu un click, ci se rezolva cu determinare, viziune si dorinta de a face performanta. Atata timp cat Gigi Becali cauta numai jucatori care nu reusesc sa dea o pasa de gol sau sa marcheze nici in Ligue 2, atunci cum crezi ca se face performanta? In plus, nu e ca si cum ar fi un pusti gata sa creasca. Are 26 de ani! Jucatorii mentionati de mine fac performanta in campionate similare celui al nostru si sunt jucatori transferabili, care nu costa mult si care nu se afla la echipele de top din acel campionat. Mai ales ca au sansa sa joace in CL, nu inteleg de ce nu ar veni la Steaua si de ce Becali este atat de "incuiat" incat sa creada ca face performanta in acest fel. Daca totul se rezuma doar la un castigat de campionat si atat, atunci mai bine face o echipa doar de romani cu experienta buni si pusti de perspectiva si gata....
esti bun de football manager, in realitate nu se rezolva transferurile cu un click
Adica ei vor sa aduca un mijlocas ofensiv central de 26 de ani (deja dezvoltat) care in ultimul sezon de Ligue 2, in 21 de meciuri a dat 3 goluri si nici o pasa devisiva? Decat sa aduca un mijlocas de pomana din Ligue 2 nu mai bine il aduc ca atacant tot din Ligue 2 pe Mickael Le Bihan care, in 36 meciuri a dat 18 goluri sau pe Jonathan Kodjia care, in 28 de meciuri a dat 15 goluri... si vreti mijlocasi buni care sa dea si goluri si multe pase decisive? Sunt in Austria destui si ok la pret, de ex.: Stefan Nutz (33 m, 6g, 12 ass), Thorsten Shick( 33m, 5g, 13 ass), Philipp Schobesberger(27m, 8g, 8ass). Sau din Elvetia cu Jakob Jantscher(33m, 6g, 11ass), Renato Stefen (34m, 8g, 9ass), Yassine Chikhaoui(31m, 8g,7ass)....daca ati cauta...ati gasi jucatori mult mai buni la acelasi pret sau, chiar daca mai scumpi, investitia s-ar merita.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Titlu: "'EXCLUSIV Au "ochit" și un francez » VIDEO Steaua vrea să aducă un jucător care a evoluat doar în Ligue 2 pînă acum'' ''54 de meciuriși 5 goluri are Grange în trei sezoane petrecute la Nancy, unul în prima ligă și două în Ligue 2'' - (cum o fi marcat in prima liga daca gsp ne informeaza ca a jucat doar in ligue 2???') - dupa un search pe transfermarkt, in sezonul 12-13, Romain Grange are 20 meciuri in Ligue 1 si 2 goluri ( nu e greu sa faci un articol corect, bine informat)
Asa arata un club organizat pe nepotisme, condus de incompetenti.... abia acum cauta, habar n-au ce atacant sa aduca. O echipa serioasa avea deja 5 variante pe fiecare post, pregatiti inca din primavara.... poate deja acontati.... Steaua nu are viitor cu alde Becaliot, Argaseala, Sponte si Mache.
Toata ziua buna ziua aceleasi stiri plictisitoare despre FSCB,zici ca cine stie ce super echipa se arata la orizont.Maxim un punct in CL,in caz ca trec de preliminarii,sa vedem atunci ce stiri besite mai dati.
Bai *** si cuvântul *** e cenzurat?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca e liber de contract si nu ii trebuie salar mare e perfect. *** cred ca are un idol, pe marele investitor de la Dinamo. Se gândește si el la proiecte, new Steaua, salarii mici si jucatori ieftini.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.