Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Putea sa i se dea o șansă și lui Duckadam.Are o vârstă dar poate reveni ca Stallone in Rocky
deci Pufi e relaxat, ii ia pipereanului prima de instalare si isi continua vacanta, de data asta in poarta noastra
Prostul la proşti trage.
nataraule, tu de ce nu te insori cu prima fata ***....mentalitate de rinist pesedisto-adventist frustrat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-ai vandut sufletul....o sa vezi ce vei avea parte.......
Si eu cred la fel ca tine , ca Balgradean este omul Stelei, infiltrat sub acoperire la Mimamo si Craiolguta , ca sa tranteasca meciurile cand joaca acestea cu Steaua... eu m-am prins demult de asta, tu deabia acum ?? :)))
Si cu toate astea, joaca an de an de 15 ani in Europa :))) E clar, gigi becali plateste cu valiza la UEFA ca sa ii lase slabanogii si burtosii sa se califice an de an :))
Pufi este un portar fenomenal si un caracter bun. Are cateva probleme ca orice portar de 1.78 cm , gen ..., nu prea vede suturile de la distanta, lovituri de cap din interiorul careului,la suturi mai puternice de regula plonjeaza duca ce mingia trece de el insa realizeaza niste plonjoane superbe pentru Raed Crisan. ...., de asemenea Balgradean este un portar extraordinar caruia ii place sa boxeze mingiile in fata ,decat sa le prinda...., la penalty-uri este un bun crestin si zice Tatal Nostru in gand, insa se intrerupe subit dupa ce mingia intra in poarta si trece brusc la vorbe gen : " *** ***.." Ii dorim lui Pufi numai bine si mult succes !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))))))
cu tine e mai simplu - Sadika = iq33
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.