Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Charalambous și Kopic au bătăi de cap din cauza absențelor
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Astăzi sunt programate 7 meciuri
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
0
A fost trasă în Grupa Morții, iar președinta Federației și selecționerul contestă ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Mai bine ne povestesti ceva de la voi din satra ! Cat mai bea taticu, in ce an a muncit ultima oara mamica, ce mai ciordesc fratiorii....
pai unde draq ne vedem ca nu ma cunosti:)) oricum eu o sa stau la a I-a sau a II-a, inca nu mi-am luat bilet ca nu-s in bucuresti, dar imi iau de la bisnitari.
Mda , am luat 4 bilete in peluza nord ! Ne vedem la meci !
valah hai ma la meci, mergi???
Da-i naiba merg la meci și sper sa vad o victorie clara sa nu mai vad pe forum tot campionatul picior de maghiar extremist din galeria extremista KVSC 1907 -Kolozsvari Vasutas Sport Club!
Bani reali, din sondaje: ://sondajro.com/?ref=145281
Cezar?Bluebitch este doar pe jumate mongoloid !!! Stramosii lui cand s-au hotarat sa ne invadeze din Mongolia ...s-au intalnit pe drum cu strabunicii lui rapidist sugelasute care veneau din India ...s-au cunoscut, s-au placut ...si asa a aprut gaborul :)))
Situația este valabila și în alte tari din jur unde sunt minoritari mongoloizi ca Alpin Cezar , nimeni nu-i are la inima !
Nu doar stelistii ...toti au boala pe etnia voastra !!!
Pe maghiarii ca tine din galeria maghiara extremista KVSC 1907 -Kolozsvari Vasutas Sport Club!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.