Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
eu chiar nu cred ca "planguta" dan petrescu e antrenorul potrivit pt cfr! cv-ul lui ma face sa declar ca va fi o teapa pt ardeleni! ramane de vazut.
Dovada ca SRI nu protejeaza tara ci e instrumentul celor de afara pt jaf este faptul ca austriecii care ne defriseaza padurile acum pompeaza banii in clubul fondat de imperiul austroungar in 1907, CFR KOLOSVARI VASUTAS SPORT CLUB, unde pana in 1945 nu a fost picior de fotbalist roman, exclusiv maghiari. In 1940 cand ne au furat Ardealul de Nord, astia au ales sa joace la Budapesta fara sa le pese ca civilii romani erau masacratii de armata ungara horthista.
dominatie totala , subordonarea fotbalului romanesc a inceput odata cu aducerea lui Dan Petrescu!
Ba iti convine sau nu Transilvania a fost administrata de Budapesta 900 de ani ! Bucurestiul a administrat-o numai 98 de ani si se vede ce bine a administrat-o cu romani ca tine buni de gura si nimic mai mult .
Săracul Goga, când a scris „Noi” era optimist. :))
Iata dovada ca acest club profund antiromanesc a fost fondat in 1907 de guvernul austroungar cu numele KOLOSVARI VASUTAS SPORT CLUB. Pana in 1945 la CFR nu a jucat niciun fotbalist roman ci doar maghiari.
Pe tine te minca invidia. Slujitor ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La afacerile cu lemn s-ar putea să fie și Dragao. Nu bag mâna în foc, dar după protestele din TOATĂ ROMÂNIA LA LEGEA GRAȚIERII, au tot apărut chestii oe Facebook, cum că Johannis ar fi vinovat, probabil datorită limbii lui materne, nu apartenenței unui stat democratic român. Se pare că Ion Iliescu, zis și John IlYesko, și Adrian Năstase, zis Bomby din Bamboo. au plănuit.
Bineinteles ca presa de *** *gsp.***,digi al CIOBANULUI e deranj MARE deranj ca CFR Cluj se intareste.....asta inseamna iar campionate pierdute de fscb!!!!!Ce conteaza cine finanteaza o echipa daca e baron sau altceva ,daca o face legal.......in spatele fcsb lui echipa voastra de suflet este un INFRACTOR dovedit...de JUSTITIE.....!!!Un bandit notoriu care si a facut averea prin frauda ..asta va mai face puscarie ,fiindaca mai are dosare grele care urmeaza sa fie judecate!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zyklon B era o soluție mai umană ( dura câteva minute), comparativ cu ce inhalează viitorii compensați dîn viitorul sistem social ideal, . Ăia trag pe nas aldehide de mici și taman când vor fi crescuți gata și pregătiți de muncă în folosul general al societății se pensionează pe caz de boală. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.