Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
0
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
1
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
0
Edward Iordănescu, despre cine va ajunge în finala Mondialului: „Să rămână lucid în momentele-cheie”
0
Filipe Coelho a identificat marele avantaj al celor de la Vitebsk, înaintea returului din preliminariile Ligii Campionilor
0
Arsenal a anunțat oficial despărțirea de starul de la Mondial » A fost deja prezentat la Beșiktaș
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
sa revenim la subiect,singurul motiv pentru care becali nu il demite pe galca este urmatorul: becali stie ca asa tg mures o sa fie retrogradata,iar petrolu nu are drept de joc in europa. deci Steaua poate sa termine si pe locul 3 in liga 1 ca tot o sa joace in ucl. de fapt un singur lucru este sigur acuma,Steaua o sa joace 100% in ucl anul asta. toate celalte in schimb sunt o necunoscuta mare.
Corect. Reghe a incercat "sa puna șeaua pe ei". Jucatorii s-au revoltat si asta a fost. Acolo e viata dulce, nu se omoara nimeni la antrenamente sau pe teren. Greseala lui Reghe a fost ca nu si-a dat seama de asta.
Si atunci ce facem? Daca Galca nu e in stare sa schimbe si sa se schimbe, daca nu are (alte) cunostinte, ramanem cu el pana la sfarsit si pierdem tot de dragul lui (ca e baiat bun)?!
Stilul "hei-rup" cum il denigrezi tu, este stilul german, care probabil intamplator se potriveste mai bine acum in Romania. Intr-un fel cred ca ai si tu dreptate, Reghe a incercat sa impuna acest stil si la arabi si de aia a dat gres, aia numai rigoare germana nu vor. Dar asta nu contrazice ceea ce spun eu, stilul spaniol, stilul Glaca nu se potriveste in campionatul nostru si nu la Steaua in acest moment!
Stiulul Barcelona pe care vrea sa-l impuna Galca nu merge decat la echipe cu jucatori foarte tehnici. De aia a fost dependent de Sanmartean. Cand a plecat Sanmartean tot jocul lui Galca s-a prabusit. Iar Galca nu a stiut ce sa mai faca, el nu stie altceva, a ramas in aer! Iar toti ceilalti antrenori cu experienta din liga 1 s-au prins si-l taxeaza.
manelistul a facut la fel.Jocul ala de hei-rup este marca lui.Asta a facut si la chiajna, asta a facut cu siguranta si la arabi.Mourinho cand s-a dus la madrid a schimbat echipa dupa ideile lui, jucatorii trebuie sa se adapteze cerintelor antrenorului, asta faca orice tehnician.Daca nu sunt capabili de asta, inseamna ca nu au valoare.Eu nu inteleg pe ce lume traiesti tu, daca pui asa problema
Problema este ca tu nu pricepi, traiesti intr-o lume naiva a ta unde Galca este la fel de valoros pe cat e de baiat bun. Reghe a castigat primul campionat fara Sanmartean, fara Keseru, cu Tatu, cu Nikolici, cu Filip. A facut din aceiasi jucatori pe care tu-i injuri acum niste valori. Asta inseamna antrenor. S-a pliat pe lotul pe care-l avea si a obtinut maxim! A mai zis unul mai jos, Glaca a incercat sa schimbe jocul dupa ideile lui, nu dupa posibilitatile jucatorilor. Asta a tinut o perioada, acum totul s-a prabusit!
nu cred ca a fost mai slaba decat polonezii care ne-au calarit tur-retur acum un sezon si care au facut 3 puncte in ultima etapa intr-o grupa de europa league
adevarul este ca,cu galca,nu mai castiga Steaua in ultimele minute ci inca din contra,pierde in ultimele minute. treaba este ca la galca este deja obisnuinta sa piarda in ultimele minute si sa nu castige nici un amarat de meci in ultimele minute. deja nu mai vorbim de noroc sau ghinion. pai cu galca antrenor,Steaua a pierdut tot in ultimele minute,supercupa,calificarea in grupele ucl,cu petrolu etc. dar nici macar un nenorocit de meci pe care sa il castige in ultimele 5 minute.
ba da.Papp este catastrofa de cateva luni, tamas joaca din amintiri, iar in stanga a fost adus guilirmici care a prins 3 meciuri la o divizionara secunda din germania.Asta in conditiile in care rezervele sunt tosca si latovlevici pe stanga, luchin(accidendat) si rapa pe dreapta.Iar la mijloc noi jucam cu filip, marele filip care traieste din amintirea acelui meci cu ajax.Cu meciul ala va si ramane
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.