Alte știri din fotbal
„Voi fi cu Zeljko Kopic la următoarea echipă” » Florentin Petre a spus totul, după despărțirea de Dinamo: „Mă voi întoarce «acasă»”
0
Un rapidist se antrenează cu Steaua!
0
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
0
Universitatea Craiova îl aduce pe Ronaldo! Transfer de Champions League la campioana României
4
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi și Cristiano Ronaldo, printre jucătorii care au alergat cel mai puțin la Campionatul Mondial
0
Turcia - Paraguay, duel decisiv pentru calificare » Niciuna dintre echipe nu își permite un nou pas greșit
0
Brazilia - Haiti, meci crucial pentru echipa lui Ancelotti » „Selecao” caută prima victorie la turneul final
0
Scoția - Maroc, duel în grupa C la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
0
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
Nu citisem toate comentariile , vad ca au aparut si pareri in ton cu subiectul, haideti sa apeciem ca aceasta campanie de transferuri (plecari-veniri) arata destul de profesionist, au venit imediat cei vizati, nu mai avem telenovele, a semnat , porma intra in impas , gen wesley, moraes etc. au plecat exact cei care trebuiau. Asta e un mare semn de profesionalism, nu stiu daca are legatura si cu situatia lui jijica dar s-o tinem tot asa cu viitoarele campanii.
imperachioare ai spart toate hipermarketurile nemtesti
Se strica pe naiba. Bine pastrati un sac de cartofi te tine peste o luna fara sa aibe nimic.
eu nu-i iau cu sacu ii iau varsati la bucata, ca porma sta si strica..si e pacat:))
e perfect! ar trebui sa procedam cu totii asa! astfel nu riscam sa mai avem un nou Nikolici sau Tatu pe cap! insa nu pot sa nu ma intreb cam cate kg de cartofi poate cumpara cu salariul pe o luna?
Sa va spun cum sta treaba din surse sigure, S-a facut de ceva timp o lista cu portari stiind ca Tata va pleca la vara, si dupa cateva stidii si referinte s-a ales Bogatinov, care vine in speranta ca il va putea inlocui pe Tata dar s-au luat si marusi de siguranta in caz da acest timp de inactivitate ar afecta performantele sale, Uitati-va pe youtube ce reflexe are , cum iese pe centrari cu cata siguranta, cum boxeaza mingea la siguranta, daca si-a mentinut aceiasi forma o sa fie cel putin ca Felgueiras, Deci terminati cu al treilea portar cu 10000 pe luna ca nu asta e planul. Sa-i uram succes si US 25:
De ce, tu cat ai platit pe un sac de cartofi? :)
Numai habarnisti pe aici, dar toti se dau mari specialisti, de ce va dati frate cu parerea daca sunteti pe linga subiect, va luati dupa ce scriu ziaristii astia de 2 lei? Nu v-ati obisnuit sa nu va mai utati in gura lor?
Pai , nu este bine asa ?
Deci Buratino e deja semnat, calcat, parfumat, tot tacamul. contract de 2 ani cu un salar de 12.000 oi_ro lunar. insa toate acestea cu o clauza in care contractul ii este reziliat unilateral in vara daca nu suntem multumiti de el. Deci e clar ca nu putem risca sa ramanem cu el pe cap daca nu confirma. daca nu confirma il trimitem cu Dragusanca la Paris!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.