Alte știri din fotbal
U Cluj își pierde cel mai bun pasator decisiv
0
Legenda stabilită în Grecia a ajuns să nu se mai poată uita la meciurile Rapidului: „Are și așteptarea asta o limită!”
0
FCSB a anunțat cât costă biletele la primul meci din Ghencea în acest an
0
Fostul căpitan al „câinilor”, furibund după explicațiile lui Vassaras: „Terminați cu poveștile de adormit copiii!”
0
Știri din fotbal internațional
Favoritul să preia banca lui Chelsea: a antrenat-o 3 ani pe Barcelona
0
Ce urmează pentru Cristi Chivu la Inter » Analiza expertului Roberto Maida, de la Gazzetta dello Sport: „Aceasta e noua lui provocare”
0
Mesajul fostului președinte interist Massimo Moratti pentru Chivu
0
Bayern forțează calificarea cu PSG în tricourile pentru sezonul 2026 - 2027
0
Lifestyle
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Șase guverne au căzut prin moțiune de cenzură în ultimii 36 de ani. Cine ...
Libertatea
Redshow ala e Moflea?
Sau sa pice avionul cu care vine in tara.
Au muncit destul : )))
au plecat boanghinele si s'a asternut iar linistea!
Tocmai am citit pe ziarul rival ca de fapt Buratino abia maine seara ajunge in Romania. Iar vizita medicala si contractul abia la intoarcerea din cantonament. Deci precum la dinamo exista posibilitatea sa pice testul la vizita medicala.;)))
Ce-i cu galagia de aici? Nu poate dormi omul in liniste!
ba ma uit. insa eu din ce am vazut este cam 90% din state sub inghet. da, agricultura record de anul trecut si nu aveti cartofi sa puneti pe tarabe ca ati vandut tot la straini.
Este naspa in est nu si-n vest ! Nu te uiti la stiri ? Uite de ex. Romania a bagat in sperieti EU . Cu agricultura record de anul trecut ! Si cand te gandesti ca agricultura functioneaza la 30 % din potential !
Uitati cum isi numesc dinamovistii proprii jucatori! Dani Alves Barboianu si Xavi Cioinac.
Asta inseamna ca o sa-mi soooooga marfa direct din rect .....o sa ma incord degeaba :(((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.