Alte știri din fotbal
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului, jucătorii lui Coelho au venit să-și ia adio
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
ba ejti nebun ? moare ala daca citeste asta, face spume ca dero si nu mai scapi de gura lui, zeci de cearsafe pontiace te vor bantui neincetat si negresit !..)
Nu este nevoie de Nicolici, il poate avea partener pe Tanase Dodel. Se poate consacra un tandem perfect. Ambii "duc" mult.
A castigat CCE o echipa infiintata in 2015 sau cand se va infiinta?E ca si cum un om de 20 de ani ar avea un copil de 30.
la picioare te las pe tine cu drag. aveai ferishuri cu picioare parca...:)))
Du-te cu drag si spor, dar vezi ca nu aia e Steaua Bucuresti care a castigat CCE :))))))))))))) aia e steaua care se infiinteaza in 2015 fara niciun meci jucat in Liga 1 :|
facut praf si pulbere : ))))))))))))))))
Tu esti unul din stelistii care tin cu echipa mama! Majoritatea de pe site ar tine si cu FC Gigi Becali numai sa moara dusmanii ca nu are valoarea lor,ciki ciki cika cea sa urle maneaua la la la!
sincer,mi se rupe...alcoolist a fost tot timpul,nu pot sa iau transferul asta in serios pentru ca stiu ca se va alege praful...dar ma distreaza comantariile dinamovistilor,acum,mai mult ca niciodata,se zbat sa demonstreze..intreabrea este:sa demonstreze ce? si inca ceva,o constatare proprie:orice va refuza sau pleaca de la voi,este aspru criticat de voi..orice petarda adusa pe 2-3 borcane de compot,laudata..unde-i orgoliul?
Mai ai unghii la maini?Sau ai trecut la picioare sa le rozi de oftica?
foarte clar, concis si corect. asta nu inseamna ca gaby tamas, daca ar fi srerios si s-ar antrena serios, nu ar fi cu adevarat un stoper de 5 ori mai bun decat pacaliciul ala de chiriches. doar gardos mai seamana cu gaby, calitativ vorbind, doar ca e mult mai serios si profesionist, mult mai grijuliu cu cariera si.. viata lui extrasportiva. daca vine la steaua, succes si atat. restul e cancan si caterinca, din motive mai mult decat ilare, la fel de clare.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.