Alte știri din fotbal
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Veste importantă pentru Mirel Rădoi » Revenire la antrenamentele lui FCSB
0
Selecționerul Slovaciei, pe picior de plecare după meciul cu România
0
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
de la faptul ca nu o sustine nimeni pe Steaua in liga 1,ai ajuns sa jignesti pentru faptul ca sustin oamenii Steaua in liga 1. ha ha ha. bine ca se desfiinteaza dinamo aka rusinea romaniei,dupa o sa dispari de aici in secunda 2.
Pasteaza-ti trilurile pt liga 4-a...
Fecesebeii nu au coloana vertebrala, sunt oameni de nimic. De aceea si sustin clona ilfoveana Fotbal Club FCSB, struto-echipa fara identitate, fara valori proprii, fara brand si fara istorie. Sunt oameni inferiori, nu ai ce sa le ceri.
Acum e bizonul, nu mai e "***" ca atunci când juca la DINAMO! Ipocrizia asta, parcă ați fi toți fani "mimi scoica"!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Citind *** asta de titlu de articol, ai crede ca pe masa celor de la fc fcsb e o oferta concreta. Cand colo, nici vorba de asa ceva. Doar speculatii. A fost doar presupusa oferta refuzata de jiji de 2,5 mil. Spun presupusa pentru ca nu a fost confirmata de nimeni, in afara de cioban.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bosonul Higgs, numit așa după fizicianul britanic Peter Higgs și supranumit „particula Dumnezeu”, este o particulă elementară ipotetică din familia bosonilor, despre care se crede că face parte din mecanismul care conferă masă celorlalte particule elementare. Căutarea unei dovezi a existenței sale a început în anii 1960. În 2011, particula era căutată cu ajutorul acceleratoarelor de particule, în special cu acceleratorul LHC de lângă Geneva, Elveția.
raspunde-i insolentului si esti ejaculat,vorba lui almanahe.de tare ne radem noi aici la gazela sporurilor,nici nu zici ca afara-i cenzura ! pupici coane jorj !
vezi doar 3 dar simti numa 5 !!! insolentule,fiecaruia dupa necesitati tata :„Simt enorm și văz monstruos” defect de fabricatie,2 ***pardon bonus !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce ai scris slanineanu ca nu vad decit 3 *
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.