Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV "Cîinii" se fac de rîs » Dinamo vrea un jucător din Liga 1, dar îi oferă un salariu mai mic decît echipele de la retrogradare

« Înapoi la articol

Comentarii (97) Adaugă comentariu

mandpv964  •  07 Ianuarie 2016, 10:45

Amice zecs , nu e vb de cat ar cere Zoubir ci de cat ar trebui sa plateasca dínamo clubului Petrolul! Aici tre sa recunosti ca e problema, dínamo n-are domne bani, ce dreaqu visati la caí verzi si sampanii Moet!

bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2016, 02:56

Sa-i dea intelectualul rafinat Gigi Becaii 10 mii/ luna daca e asa bun !

crisangrg  •  06 Ianuarie 2016, 00:20

Sa participi intr-o luna la 6 meciuri pot intelege. Dar cum naiba din alea 6 meciuri sa iei 10 puncte, jucand 10 meciuri si astfel sa castigi 7500...da-o-n colo de treaba!

rokko  •  05 Ianuarie 2016, 23:07

Mie mi se pare ca ofera conditii foarte bune pentru acest jucator!Ziaristi care nu vad padurea de copaci!

idi53  •  05 Ianuarie 2016, 22:23

Probabil asta e si valoare lui Hanca!Sa merga la retrogradate!

lucassophy  •  05 Ianuarie 2016, 20:42

daca faci un calcul rapid pe langa cei 3500 euro daca joaca 6 meciuri pe luna mai inseamna 1500 euro si daca obtine in aceste 10 jocuri 10 puncte mai inseamna 2500 euro adica un total de 7500 euro,ceea ce nu este tocmai putin parerea mea

Ioana Maria  •  05 Ianuarie 2016, 20:31

negoita baga bani *** daca nu lasane

khal_37  •  05 Ianuarie 2016, 20:31

3500 de euro pe luna este un salar exorbitant pentru *** 2013...la Negoita se joaca pe masa si casa, si evantual 2-300 de euro pe luna bani de telefon si shaorma...anton, de ce credeti ca a ales aceasta clona bolsevica.

khal_37  •  05 Ianuarie 2016, 20:21

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Este vorba despre *** 2013....despre tov. securist anghelache, despre infractorii ***, despre comunism si trolli.

grandetorito  •  05 Ianuarie 2016, 19:02

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Ai scris gresit... "The Chihuahuas stroke again!" :))))

«

1

2 3 4 5

...

10 »
«

»