Alte știri din fotbal
La 18 ani de când Grigoraș îl trimitea la șah, Semeghin s-a întors din Anglia și a intrat peste antrenor în vestiar: „Păi cum profesore...”
0
Farul - Corvinul, în etapa #2 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Dinamo - Universitatea Craiova, înfruntarea marilor orgolii » Echipe probabile, cote, ultimele vești
4
Ștefan Bărboianu și-a desemnat favorita la titlu în Superliga: „Mi-ar fi drag să fie Dinamo, dar...”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul număr 3 mondial și câștigător de US Open este acum fotbalist în Austria! „Să lupte pentru postul de titular”
0
Ar fi mutarea verii în Serie A! Chivu e „all-in” pentru transfer: cât trebuie să plătească Inter
0
Incredibil! Ce a făcut Leandro Paredes la 5 zile de la ieșirea animalică la adresa jucătorilor Spaniei » „Mi-am spus: «Cred că înnebunesc»”
0
Ce au făcut Barcelona și Real Madrid în primele amicale ale verii
0
Lifestyle
Ferran Torres și Marcos Llorente, surprinși în ipostaze tandre pe iaht în Ibiza. Controverse în rândul fanilor
9
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
19
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Io v-am spus inca din Iulie ce si cum. Asa behăiați si atunci! Asa ca fac pariu cu tine pe absolut ce dorești ca Palmaresul pana in 2003 e la CSA!
Bai, nebunule, doar tu si sadiku aveati 30 de like-uri, v-ati butonat unul pe altul? Sunteti dusi amandoi.
Ba 0413, absolut tot ce am spus asta vara s-a adeverit la virgula si zecimale! Voi ati luat la mmmm de fiecare data! Asa ca pariez pe mine ca si pana acum! Tu cu certe lauzi?! :-))))
Palamaresul o fi unde vrea el, dar palmaresul e la steaua actuala si acolo va ramane oricat te dai cu fundu de pamant :)))
Asa si?! Care e problema?! Hai sa te vad si pe tine primit 30 de voturi la un post! Insa ce cauți aici?! Nu e vorba despre fscb!
Incearca la stanley, vezi ce cota au, ***.O sa aveti *** 1947-2003.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma, tu esti Rambo :-)))) ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi ca ai primit stelute, loaza.
La pariu ca palamaresul pana in 2003 e la CSA, fara absolut nicio cale de atac?!
E simplu, si găsești explicația chiar in declaratia de acum cativa ani a lui Burleanu, anume ca palamaresul urmează numele/brandul. Echipa lui *** a cucerit titlurile in cauza beneficiind (ilegal) de brandul Steaua. Io unul nu vreau sa avem de-a face cu acest cioban sub nicio forma si perioada 2003-2017 sa nu existe in istoria clubului ca perioada activa a secției de fotbal, insa Talpan e jurist, nu face decat sa urmeze legea, emoțiile nu isi au locul. Pana acum si-a facut treaba excepțional, RESPECT!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.