Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superligă » Echipele de start
0
Cât lipsește Rober Sierra după accidentarea din meciul cu Oțelul » Iată verdictul medicilor
0
Răzvan Zăvăleanu dezvăluie amploarea problemelor de la CFR Cluj: „Putem vorbi de 4-5 ani de insolvență, datoriile sunt mult mai mari!”
0
Primele probleme pentru Andrei Șucu la noul club » De ce nu e în lot pentru următorul meci: „Am fost anunțați de Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite meciuri dintr-un campionat puternic pe canalul de YouTube
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
49
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Adversarii Craiovei, unul câte unul: deplasare de 4.185 kilometri, FCSB și CFR n-au putut să o bată + Antifotbalul vine în Bănie!
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
CTP, necruțător cu Nicușor Dan după ce i-a luat apărarea lui Pahonțu: „Face ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Care umilinte jurnalistul lui peste prajit! Ai antrenat vreo echipa sa stii care-i treaba? Vorba lui Tiriac! Habar n-ai. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
golofca, de amorim si pleasca au fost cei mai slabi jucatori de la meciul cu sanatatea. pleasca nu a reusit nici macar o centrare rezonabila, de amorim parca a jucat pe patine cu rotile iar golofca a fost linie moarta pentru majoritatea baloanelor primite. decizie buna a lui dica.
Si prostia ta e de top ten.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa intelegem ca Faci Ce Spune Becali 1(FCSB1) joaca in MaMaliga 1 cu echipe de mamaLiga 3. Conform unui proverb romanesc "Daca te bagi in trocul *** trebuie sa te faci porc, caci altfel te mananca porcii" FCSB1 e la nivel de FCSB2.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care umilinta? Si prima echipa a lui Dinamo e tot de nivelul ligii a treia
stim Moflea ,stim ,pleci tu si iti intra clonele ! nu mai fentezi pe nimeni ..*** ,*** ,te compatimesc !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata, am plecat de pe pagină. Vă las cu alde Iosif, Bakunin, Pâlnie,...
normal ,ca numai alcoolistii beau de la ora asta !:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.