Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
mai conteaza e chiar amuzant sa il vezi cu tricoul clonei fcsb pe el inca un moft facut de creditor
ahahha, voi ce mai faceti ma? In divizia C? Ai dreptate suntem porci, vorbim la masa bagatilor. acolo cum e? Aveti nevoie de un os , ceva? AApp de ce nu e Sumni acolo, ca e rapidist, sau nu e?
S-au mobilizat postacii,stapanul nu minte,stapanul e bun,stapanul trebuie aparat.Da-i,Doamne,viata lunga la ei! :))
Asa ca si chestie, cum a putut Dinamo sa ii faca oferta aia daca el nu a mers (sau nu a fost contactat) la discutii cu Rednic si Danciulescu?
Stai asa, parca fcsb ii da salariu de 1900 ron, nu-i asa? Cum vine asa, nu inteleg? La aia 7000 se adaugau bonusuri, plus banii de la euro, se ajungea la o suma frumusica...eu iti spun cu mina pe inima, ma bucur ca nu a venit, nu are ce cauta la Dinamo aceasta epava ahtiata dupa bani.
Declaratia asta a venit ca nu agite suporterii lui Dinamo si sa nu-i sara in cap. Fani dinamovisti atatia cat mai sunteti prin Bucuresti cand aveti de cand sa-l luati la intrebari pe Negoita...trec anii si nu vede nimic notabil la club. Am peste 50 de colegi stelisti la servici si m-am saturat sa fiu tinta ironiilor. Uite "ciobanul" baga iar mana in buzunar si-si face echipa, Hagi la fel...locul 5,6 in playoff scrie pe noi. Pai cu salariul pe care il plateste Becali lui Marica, Negoita aduce 6, 7 petarde in loc. Vrajeala tipic Negoita
hai ca v-a dat subiect sa va balacariti intre voi ...
aceeasi atmosfera ca dupa transferurile lui Tucudean si Tamas. sa nu iasa acelasi deznodamant...
Declaratie de patron de club profesionist, nu de infractor fariseu care-si face veacul pe la televiziuni.
i dai la marica salariu de 7 mii si sentimente ce naiba
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.