Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
are dreptate negoita! asa cum a avut dreptate in cazul Barboianu! rusine! mai uitativa si voi spre Spania, Anglia, Italia, Germania cum se transfera jucatorii! si... mai este ceva! daca joci 23 meciuri la un club in 4 ani inseamna ca esti pe viata asasat clubului? sa va fie de bine cu bizonii vostrii...
E același individ care spunea ca are probe ca Barboianu a făcut blat ? Ca știe locul, știe cine dar între timp a suferit de amnezie ? Ce credibilitate mai poate avea acest individ ? Pentru el aceasta ieșire este o noua acțiune de PR, ca si faza cu apartamentul lui Dudu Georgescu. E trist ca acest individ încă mai este băgat in seama de presa.
MARICA ESTE UN OPORTUNIST CARE PROBABIL RECUNOASTE CHIAR EL CA NU ARE CARACTER ....!!!! A PRIMIT TEREN DE LA GIGI SI ACUM DECLARA CA JOACA PE GRATIS ....!!!! GIGI SI CU MARICA SE JOACA CU FISCUL ......!!!!! A DOUA PROBLEMA ESTE CA MAFIA DIN FOTBAL PROMOVEAZA LA NATIONALA DOAR JUCATORI DE LA CLUBUL MIORITIC ...!!! MOTI SI GRIGORE NU AU AVUT LOC IN NATIONALA CAT AU JUCAT LA DINAMO .....!!!! UN LUCRU SA FIE CLAR , LA ORA ACTUALA , MARICA ESTE MULT SUB VALI LAZAR ....!!!
Dacă tot vorbim de trădare, de ce nu îl lasă pe Danciulescu să vorbească întâi? Sau așa înțelege patronul "profesionist" cariera unui jucător. "Eu te-am făcut, eu te omor"
el vb de o oferta adevarata , nu *** intre amici. E totusi atacant de top. Cat mai are, are dreptul sa aiba pretentii, ce ***. Ori suntem, ori nu mai suntem
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
negoita ionut strikes back ! ce,nu te-ai obisnuit ? arata-mi un patron care a declarat ca ar cauta petrol ! :)
Asta o crezi tu :)))) Se vede ca *** e unchiu-su' lu' Neghinita , demagog si limbaj de lemn , saracul...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stai calm, aici e sef mare. De 10 ori i-am prins cum glumeau cu contrabandistii. ***. Cu militia care se face ca nu stie, tigarile uneori sunt putrezite, trecute prin apa. ***. Cu vilele lor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa vezi ce plange dupa ce marica la baga vreo 3 la ***:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt convins ca l-a ofertat Dinamo, asta si spuneam. Si uite ce declara el aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/confesiunile-lui-marica-noul-transfer-al-stelei-s-a-consultat-cu-dinu-si-ii-da-o-palma-lui-negoita-nu-mi-vine-sa-cred-ca-dinamo-nu-m-a-ofertat-467779.html E subliniat: "În tot acest timp, singurii care nu m-au căutat au fost cei de la Dinamo". Chiar asa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.