Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Daca Cornel Dinu este atit de bun antrenor-comentator, de ce nu preia dinsul militzienii, sa-i faca campioni? Stoican, Rednic, Multzescu, Andone, Contra, n-au reushit mare lucru la dinamu. Ia Cornele draga problema in mina shi framint-o energic! Ce mai atita tura-vura, arde-o neica! Daca vrei cu adevarat, potzi!!!
cnad unii dau 200 mil pe un jucator,crezi ca la banii care-i da negoita o sa gasesti vreun fotbalist rezonabil?gigi a dat o caruta de bani si tot niste gloabe are i ncurte,numai ca el stie sa le si vopseasca asta e ideea
FCSB=PSG
Romera are concurenta serioasa si la top 5 petarde.
problema nu-i cine pleaca,ci pe cine pui in loc,daca pleaca bumba si vine rivaldino sa fim seriosi sau bokila,,,,,ce-s astia?pai nistor are 3 clase pe langa nascimento,ce joaca vreun caracter ceva???el trebuie sa-si faca treaba in teren in primul rand,iar in teren se vede nistor joaca la echipa de pe primu loc etapa de etapa iar nascimento joaca la echipa de pe locul 7 fiindca.....n-are cine altcineva
Care-s aia 3-4 jucatori lipsa?
da
Nu-l uita pe Tzatziki. Piesa de fundas. Si titular.
Dinu?
N-a dat așa niciodată, te asigur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.