Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
CINE-O MAI FI SI HANDEL ASTA?
las' ca aveti voi ochi, stelistilor (de cel putin 5 ani), in ceea ce priveste achizitiile.
SERIE C IN BRAZILIA...la 27 de ani joaca in C...mare jucator...LIBER DE CONTRACT DE LA O ECHIPA DE SERIE C...INCREDIBIL... fortza interlopu..tzineao asha ca e prosti multzi
Multumim mare manager pentru transferurile facute...mai jos de jucator liber din liga a 3-a nu gaseai?
M-ai lasat "masca" cu inteligenta ta , mai davidero ! Ce mai , tine-o tot asa !
Pai unde ai vrea sa plece? La STANA? Acolo nu le place, ii ia ciobanu' cu japca. Mai bine pe la altii, e mai caldut.
Cata inteligenta !!!
"s-a întors înapoi", bine ca nu s-a intors inainte
daca steaua asa cum a jucat ea ,a facut egal si a pierdut greu cu napoli care a facut egal cu inter ,camp europei ,eu zic ca liga noastra 1 e peste prima lor liga ,nu mai papati rahat ca va ramane pe degete :))
Daca a fost lasat liber de o echipa de divizia 3-a nici nu vreau sa vad cum joaca.Inaintea returului cand am retrogradat la fel s-au adus fel de fel de brazilieni si alti necunoscuti...urmarea s-a vazut.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.