Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV Decizie de ultim moment a conducerii lui Dinamo! Șefii vor să-i ofere un nou post pentru a-l convinge să rămână în "Ștefan cel Mare"

« Înapoi la articol

Comentarii (14) Adaugă comentariu

Costel Pisleaga  •  14 Martie 2018, 14:41

cel mai bn ar fi sa plece !!!

Andronic Popovici  •  14 Martie 2018, 10:14

Danciule ,asculta-l pe Dinu ,ca nu-ti vrea raul

dynamo.dresden  •  14 Martie 2018, 06:52

Postat de kkkkkk pe 13 Martie 2018, 18:42

Acum, ca nu mai au grija primelor pozitii , se pot ocupa de mitinguri electorale.

Tu fecesebistule gura mica ca e Ceausist de al vostru

dinamo_fan  •  13 Martie 2018, 23:41

Nu stiu exact ce experienta are Danciu insa ar fi bine sa ramana alaturi de echipa. este un sufletist si jumatate si o persoana care deja a adunat experienta multa la aceasta echipa. Mult mai bine decat sa vina cineva care sa inceapa de la 0 fara sa stie mare lucru despre echipa. Dinamo oricum trebuie sa revolutioneze in jurul jucatorilor tineri. Doar 3-4 jucatori experimentati e ultrasuficient sa fie in echipa.

gizeh  •  13 Martie 2018, 18:57

... cel mai antiromânesc partid din istorie ... 'se știe' ... cel minoritar "joacă la pitici"

Dan Dumitrescu  •  13 Martie 2018, 18:44

Bugete salariale sustinute din vanzari de jucatori, halal sa va fie! Ori oamenii astia sunt aerieni in ceea ce priveste constructia unui buget echilibrat ori sunt amnezici. Au uitat oare de vanzarile de jucatori facute fara discernamant, slabind permanent echipa si compromitand obiectivele rand pe rand? Ca sa nu mai spun ce sume ridicole ati acceptat pentru jucatori de viitor precum Nedelcearu sau Costache. Treziti-va!

kkkkkk  •  13 Martie 2018, 18:42

Postat de gizeh pe 13 Martie 2018, 18:34

danciu e habarnistul de serviciu la rinamo .. ce birouri ce cuvânt cu greutate ... abia formulează o frază coerentă ... "Cel mai important acum e să fim uniți"... în jurul partidului :)) ... psd-iști notorii,spărgători (plătiţi) de demonstraţii anti-psd. ... pariu că șterg tot ?! :)))

Acum, ca nu mai au grija primelor pozitii , se pot ocupa de mitinguri electorale.

gicab  •  13 Martie 2018, 18:41

Din poza sa înțelegem ca nu prea accepta?

dynamo.dresden  •  13 Martie 2018, 18:39

Sa plece frate neam saturat nu mai vrem *** la club

gizeh  •  13 Martie 2018, 18:34

danciu e habarnistul de serviciu la rinamo .. ce birouri ce cuvânt cu greutate ... abia formulează o frază coerentă ... "Cel mai important acum e să fim uniți"... în jurul partidului :)) ... psd-iști notorii,spărgători (plătiţi) de demonstraţii anti-psd. ... pariu că șterg tot ?! :)))

«

1

2 »
«

»