Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Start de partidă + Toate CALCULELE
12
Transferul dorit de Vlad Dragomir, după golul superb din Liga Campionilor: „Aș semna fără să stau pe gânduri”
0
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Sincer de lungul anilor au fost multe accidentari horror dar in cazul lui Bacila a fost pur si simplu ghinion.Uitativa la faza si veti vedea ca Gardos da in mingie dar cumva din contra piciorul lui Bacila aluneca rau de tot.Poate nu am avut cea mai buna explicatie dar la Florin Gardos chair nu a fost vreo intentie.Sincer presa cauta un mic scandal intre useri.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa-i tina consiliere :)))
si ,totusi, cand vorbim de intrari criminale istoria ne zice ca doar jucatorii stelei practica asa ceva. niste maimute umflate cu pompa care incheie cariere.
Lukasoil17 esti tare incompetent.... in primul rand Lacatus ( cu litera mare si sa te speli la gura inainte sa ii pronunti numele ) l-a accidentat pe Ardeleanu de la F.C.M. Bacau la un meci pe ghencea. In al doilea rand ,faptul ca tu intri aici si lovesti in tot clubul Steaua si in suporterii sai nu face decat sa imi alimenteze suspiciunea ca esti un frustrat oparit care daca ar fi fost in locul lui Gardos ar fi facut nu la fel, ci de 10 ori mai rau. Ai un caracter care lasa mult de dorit si oricare ar fi echipa aia stupida pe care o sustii de fapt ( ca sunt innaripatii sau catelusii mediocrii-rusinea europei ) poti sa te duci linistit la parnaie cativa ani pe lipsa acuta de creier.
Gardoş nu l-a accidentat voit, nu e un jucător violent, dar are un caracter urât. Se confirmă impresia deplorabilă pe care mi-a lăsat-o când a spus că l-a ajutat pe mentorul lui, Liţa Dumitru, cu 2 mii de euro, că "atât şi-a permis". E ruşinos ca un multimilionar să spună că 2 mii de euro e "tot ce îşi permite".
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
..uite unde era inlijenta' noastra ...era toata la asta~~
Ba prostilor si spun asta la suporterii de la ***.Ba *** cand Muresan la zgariat pe un *** de al vostru vuiau televiziunile ***. Bai rapanasilor voi a-ti uitat de Condurache ala care la rupt pe viata ***.Aveti onoarea si recunoasteti ca numai intr-o tara de prosti ca romanica *** mai poate exista.O echipa de puscariasi si de penali cu suporteri falsi generali ca Nastase etc***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Puteti sa intelegeti ca e o chestie de bun simt ? de buna crestere .. Daca tu compari un fotbalist cu un huligan.....de la un sportiv, teoretic , ai alte pretentii......e o chestie de educatie ca atunci cind, fara sa vrei, faci rau...sa indrepti gresala .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.