Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Nu discut de Dinamo aici ..nu am ponegrit cu nimic acest club , la fel am vorbit si despre Steaua ... ai un limbaj de Ferentari cu ghiul pe degetul mare si culoare neagra sub unghii !!!. Poate ai bani , dar nu asta iti da valoare ca om . Ai chef de dialog civilizat sau iti plac balacarelile inutile ??? .
Vad ca tu ne iei la misto, nezicand adevaru, dar ma rog, fiecare vede din ce unghi vrea , ori esti rau intentionat, ori platit sa nu recunosti, ori fcsbist ( si nustiu de ce ai stema rapidului in dreapta) dar tot o enigma ramane. Hai te-am pupat pe portofel
Maestre , lasa ironiile pe alta data . Nu te-am luat la misto dar iti stau la dispozitie daca insisti . Campioana care trebuia sa reprezinte Anglia in C.C.E. in editia 1985-1986 a fost EVERTON . Cauta informatia si sper sa dialoghezi cu mine asa cum am dialogat eu ,in alte postar,i cu tine . Fara infatuare .... daca se poate !!
Am mai multi bani decat tine ci0bane, schimba-ti numele in ci0banudorian
Ai nume de ci0ban , ci0bene, sa gasit shaormaru asta sa-mi zica mie ***.***... pai asa sunteti, echipa de *** care schimba vitezele ***, ati fost , sunteti si veti fi, o echipa mica, 3 titluri, e deja totusi prea mult pentru India Giulesti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti talamb ?? Pai noi am intalnit numai adversarele cu care n-aveai nicio sansa, chiar si-asa, e de admirat ca am eliminat Hamburg atunci in semifinala . Ceea ce tu sau oricare alta echipa romaneasca nu va egala performanta asta.
Toti habarnistii isi dau cu parerea ! Invata intai sa scrii romaneste. Desi..... si daca inveti sa scrii tot prostii vei spune
"Nu e diferenta intre ea si CUPA LIGI." Atunci de ce nu ati jucat si voi macar o finala?
Confuzi istoria maestre, confuzi lavabilul cu spaclu, Liverpool a fost suspendat cu un an inainte de a castiga Steaua cupa campionilor, in 85 a jucat cu Dinamo si in 86 a castigat steluta cupa de plastic :))
Horia closca si crisan ...urat sfarsit au avut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.