Alte știri din fotbal
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
0
„Băi Gică, dacă nu o iei acum, atunci când?!” » Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi: „E momentul”
0
Florin Răducioiu: „Îi doresc mult succes ca selecționer, dar va avea mult de muncă! Poate fi numit și «salvatorul»”
1
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
asa da. am notat. nu le stiu. msc frumos.
o buna terapie an.ti.gsp.) ce vigilenti... ce baneaza colegii..))))))))
Eyes Wide Shut (1999) Ce que le jour doit à la nuit (2012) Vallanzasca - Gli angeli del male (2010)
lasa ca si pe noi ne-au tot pacalit astia :)))..auzi,cica Dodel are liber sa plece daca achita cineva 1.8 milioane de euro...Arlauskis si Prepelita,trasi pe drapta pana in vara,daca nu-si prelungesc contractele.
Exclusiv ! Terminatul nu vrea sa fie prost, insa natura se opune ! :)))))
pai si eu am glumit. evident.
.) il stiu..))ciudat e ca nu prea am avut timp de filme in ultimii 2 ani. e drept, daca scriam mai putin pe gsp vedeam mai multe filme. cam din decembrie, in vacanta de sarbatori, mi-a revenit gustul pentru filme. cum aveam o pauza destul de mare, am tot vazut. nu le prea retin numele, doar daca ma impresioneaza. pe Incendies l-am retinut, stiu ca l-am vazut. dar, nu dezarma, astept si alte sugestii. chiar vreau sa trag pentru wk vreo 5 filme. este o buna terapie antigsp.)
glumeste si el,nu fii rau..:))) si da,fain filmul recomandat de Marius,l-am vazut aseara.
Am scris pe cateva articole că asta este noul meu cont. ;)
doctorul lui personal. se pare ca, precum Halep Simona, si fotbalistii dinamovisti au niste probleme de labilitate. cel mentionat este un psiholog exceptional, rezolva cu succes orice psihoza, individuala sau colectiva. are dreptate, e bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.