Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
Suna bine dar sper ca din banii veniți de la dinamovisti si din profit sa nu-si dea ei super salarii. Totusi fiind niste actiuni dupa cativa ani ar fi ok sa creasca în acelasi timp cu echipa asta în cazul în care nu se duce mai jos.
Hai Dinamo .... noi te iubim .... doar ca nu avem cu cine sa tinem si fac astia misto de noi ..... iubesc Dinamo de la 3 ani ... hai va pup
baaaa,*** mai vedeti pe cineva sa comenteze,decat voi? ***,stati *** in banca voastra si vedeti va de smecheriile voastre.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rednic se pupa cu pierzania ... e bine....
3 000 000 de *** in Romania? De aia ne merge rau ,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsb e steaua, o spun frf,lpf si uefa dar cel mai important, o spun fanii. Cat priveste forma juridica a asa zisei dinamo, lucrurile sunt foarte clare in ceea ce priveste sigla( e a lui badea). In schimb, fcdinamo fara bucuresti in nume 1948 s.a. are sediul in vitan barzesti dar din punctul meu de vedere are continuitate si palmares si o putem numi pe buna dreptate adevarata dinamo.
Succes, proiectul e interesant si desi mi e greu sa cred ca va reusi( din varii motive) cel putin initiativa este de laudat.
Daca vom contunua sa bagatelizam si sa ne batem joc a priori de orice initiativa, lucrurile nu au cum sa se indrepte. Si eu as avea incredere in acesti dinamovisti sadea de a prelua destinele acestui club, poate singurul care a mai ramas necontestat dintre cele istorice. FCSB este pe cale de a deveni in curand o alta entitate, oricum nu Steaua.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.