Alte știri din fotbal
Șeful de la Slatina, ferm în cazul lui Claudiu Niculescu: „Asta a fost discuția!”
0
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
1
Știri din fotbal internațional
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
de acord cu ce spui tu dar tare cred ca roata se va invarti intr-un cerc vicios. adica atunci cand vine acel miraculos investitor pentru ca echipa sa nu mai fie departamentala sunt foarte mari sanse sa traim un deja-vu.
Bani, jucatori, stadion? Ghencea e in paragina
uite unul care stie despre ce e vorba.Steaua nu e echipa nou infiintata,a fost infiintata in 1947 si nu a retrogradat niciodata de atunci si nici in insolventa n-a ajuns.
sir_ferguson ,mai da talpana masa aia calda gratis la popota CSA,ca am un vecin pensionar de scara ,caruia i-ar prinde bine putin ajutor?
Steaua nu e echipa nou infiintata,a fost infiintata in 1947.
Becali e pe cale sa se scufunde , la fel cum se scufunda si Dinamo al lui Negoitza, " Dinamo 1948 SA ", in timp ce adevaratul Dinamo, cel al lui Badea , "AFC DINAMO BUCURESTI " sta in vitrina la Badea.... De-aia nu mai poate Negoitza, de-aia nu mai poate Becali. Si Becali si Negoitza sunt in perfecta regula cu echipele lor, isi schimba sigla si gata. Cat priveste gluma cu CSA Steaua in liga a 4-a, este doar atat : o gluma. Armata nu a putut nici anulo trecut inscrie echipa in liga a 5-a dintr-un motiv simplu : nu au 11 jucatori :)))) Uite linkul : http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/EXCLUSIV+Bumbescu+spune+ca+CS+Steaua+va+fi+retrasa+din+Liga+5+S-
n-are *** nevoie sa plateasca,cat timp are contre cu armata,ca doar politia re prosti mai mari decat aia.datul cu sancu-n dreptu e specialitatea GHENERALILOR GRASI care duc RAZBOAIE cu un CIOBAN.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai nea domn colonel Cristian Petrea ....va dau un sfat ...cautati o echipa care vrea sa se desfiinteze si va asociatia cu ea ..si incepeti din liga a 2-a ....gen soimii pancota
Palmaresul este la CSA din 1947 pana in 2003. Vezi hotararea definitiva a ICCJ. Marca sau brandul, cum vrei sa ii zici, nu se poate divide intre numele, emblema, culori, palmares. Este un tot unitar ce apartine CSA. Conform hotararii ICCJ patrimoniul nu a fost instrainat niciodata asociatiei formate atunci. Ciobanul a avut dreptul sa foloseasca gratis tot brandul Steaua prin intelegerea de atunci. Deci, stai linistit, alea 2 stele vor fi in continuare pe emblema. Prostia asta cu "fcsb e recunoscuta pe plan international" e un mare bullshit pentru ca uefa nu o sa faca niciodata ancheta interna, aici in Romania. Ei folosesc informatii si acte transmise de frf. Cum frf e un organism corupt ce nu respecta si nu aplica o hotarare definitiva a unei instante, asa a ajuns fcsb sa joace in cupele europene si sa ramana in liga 1. Asa cum s-a spus si in conferinta, clubul Steaua va avea un buget din fonduri proprii si nicidecum bani publici. Echipa da, este departamentala in acest moment, avand drept de joc pana in liga 2. Pana atunci se va gasi un investitor astfel incat sa se poata promova in liga 2, apoi liga 1 si in final sa se participe in cupele europene. Nu invocati prostia cu "cine baga bani?!" ... exact cum a facut si ciobanul, a venit cu niste bani, dupa care i-a recuperat. Steaua este un club care se poate autofinanta, este cel mai mare si mai important brand sportiv din Romania. Despre ce vorbim?! Intrebari, nelamuriri?!
Cat a platit gigi becali pentru acest articol ?????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.