Alte știri din fotbal
Rapid a egalat la Arad dintr-un penalty contestat de UTA » Verdictul specialistului
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Dobre egalează din penalty
6
Robert Ilyeș a reacționat după gafa lui Pap din Oțelul - Csikszereda: „Uneori nu greșește unul, greșește celălalt”
0
Laszlo Balint, după revenirea Oțelului în play-off: „M-am luat din nou cu mâinile de cap”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Formația lui Șumudică înscrie în duelul cu Benzema și Kante
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
CSA .....scoateti naibi odata sigla aia la licitatie sa vedem si noi valoarea ei reala ....sau va este frica *** cu trese?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bravo, ai pus punctele pe a umlaut, la asemenea logica si procesare informationala nu e de mirare ca toti fcsbistii sunt niste *** functionali
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tottenham a platit 4.1 milioane dolari, Steaua a incasat doar 2.5 milioane dolari. Ilie Dumitrescu in timpul procesului a recunoscut in fata judecatorilor ca a primit 700.000 ! Deci restul a fost luat mita de Otelea.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acesta este un 3.14 ^ 2 de articol! F. bun, bravo voua! La mai mare
Administrarea e una, proprietarul e altul. Mai ales ca e bugetar.
A iesit puscariasul cu interviuri senzationale sa spuna el ca nu stie cine a furat banii de pe transferul lui Ilie ba crezi ca ne prostesti *** puscarias al mapn.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care isi mai aduce aminte de Marcel Puscas, ca reprezentant al FRF, parca facand scandal cu privire la comisionul cuvenit federatiei. In contractul existent la club se vedea clar "violul" lirei sterline in detrimentul $. Au fost 2.500.000, dar lire sterline nu dolari, paritatea fiind undeva la 2,1. Sa ne mai miram ca a disparut contractul cu Bechtel !?
norocul lui Gigi si ghinionul lor se numeste UEFA si astfel mapn-ul nu va avea niciodata o echipa de fotbal pentru ca singura liga in care pot participa este la amatori, doar acolo le permite legea/uefa/statutele, asta daca nu cumva intre timp mapn-ul se privatizeaza.
adevarati oameni de afaceri mapn-istii astia. imi inchipui cum or sa negocieze pentru fotbalistii lor in liga a 5-a. probabil ca or sa trimita sergentii si caporalii la negocieri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.