Alte știri din fotbal
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Liga 2, etapa #16 » Ultimele trei meciuri ale rundei se joacă duminică: programul complet + clasamentul
7
Amenzi drastice pentru FCSB după derby-ul cu Dinamo de pe Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
Stewarzii au intervenit în conflictul dintre tatăl lui Lamine Yamal și fanii lui Betis!
0
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
nu ii baga in b , o sa ii desfiinteze DNA-ul in curand pe k...lonati.
cea mai buna solutie de antrenor la *** ar fii numirea lui suca!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ii bage si pe astia in B ca pe Rapid. Buna treaba.
Nicio varianta nu ar fi rea pentru Craiova, totusi mi-e greu sa cred ca se va realiza una din cele doua. Cred ca ar fi fost nevoie si de jucatori. Un nou antrenor exact asta inseamna, noi jucatori.
Da fan stiinta. Craiova da. Dar clona asta pesedista e zero. Deci Bergodi e prea antrenor pt echipa aia de 2 lei si 2 ani....
universitatea da...este o palarie mare pentru el.csu insa...este perfecta.CSU NU ESTE UNIVERSITATEA!
E pe dracu'...nu va mai saturati sa traiti din amintiri? Eu tin cu Sportul Studentesc, dar macar m-am impacat cu situatia. Fuse si se duse!
speram totusi ca sursele acestor presari de doi lei sa se insele. Universitatea Craiova este o palarie prea mare pentru un antrenor precum bergodi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.