Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

EXCLUSIV Fotbalist adus pe filiera PSD » Se antrenează sub comanda lui Miriuță după ce Negoiță a intervenit prin partid

« Înapoi la articol

Comentarii (35) Adaugă comentariu

marian0904  •  10 Ianuarie 2018, 21:41

Trebuie sa intelegem ca la dinamu, din motive de economie, mai merge si cu o mica intelegere, un aranjament, un smen sau ceva de genul. Dar, dupa cum se stie, la asa ceva trebuie sa dai ceva in schimb. Oare despre ce e vorba?

khal_37  •  10 Ianuarie 2018, 19:31

Postat de zorrozabal pe 10 Ianuarie 2018, 17:07

Pentru mos vasile,la intrebarea de ce Becali-speculant de terenuri in bucuresti-a avut placerea sa cunune toti primarii din Bucuresti,inclusiv primarita generala?Raspunsul l-a dat-in mod indirect- chiar Becali,la tv in urma cu vreo cativa ani,cand tuna si fulgera impotriva Primariei Generale si a primarului de sector,pentru ca in mod "ciudat" facea lucrari de canalizare si de amenajare a strazilor ,sau chiar deschidea strazi noi,numai in zonele unde avea terenuri de vanzare un concurent de al lui,unul Puiu Popoviciu!Ca sa creasca valoarea acelor terenuri!Asa ca domnul Becali s-a gandit ca n-ar fi rau sa-si faca niste fini...primari!In Bucuresti!

Fumigene si praf in ochi...tipic secu-dinamo.

khal_37  •  10 Ianuarie 2018, 19:30

Postat de zorrozabal pe 10 Ianuarie 2018, 17:18

Cineva" se mira"de ce s-a apucat Becali sa cunune toti primarii din Bucuresti,el care se ocupa cu vanzari cumparari de terenuri in...Bucuresti! Pai in urma cu cativa ani,domnul Becali zicea la tv ca primaria generala si primarul de sector ar fi mana in mana cu unul Puiu Popoviciu,un concurent suparator!Domnul Becali,acuza primaria ca in mod ciudat executa lucrari de canalizare si de amenajare a strazilor fix in zonele unde avea terenuri acel concurent!Ca sa le creasca valoarea!Poate ca asa i-a venit ideea domnului Becali!Si s-a pus pe cununat primari in Bucuresti, mai ceva ca pe cumparat jucatori!

Ce treaba are Becali cu faptul ca acest jucator a ajuns inapoi in curtea fcdb prin intermediul partidului rosu, reprezentantul noii nomenclaturi in care familia negoita are radacini adanc infipte?

zorrozabal  •  10 Ianuarie 2018, 17:18

Cineva" se mira"de ce s-a apucat Becali sa cunune toti primarii din Bucuresti,el care se ocupa cu vanzari cumparari de terenuri in...Bucuresti! Pai in urma cu cativa ani,domnul Becali zicea la tv ca primaria generala si primarul de sector ar fi mana in mana cu unul Puiu Popoviciu,un concurent suparator!Domnul Becali,acuza primaria ca in mod ciudat executa lucrari de canalizare si de amenajare a strazilor fix in zonele unde avea terenuri acel concurent!Ca sa le creasca valoarea!Poate ca asa i-a venit ideea domnului Becali!Si s-a pus pe cununat primari in Bucuresti, mai ceva ca pe cumparat jucatori!

zorrozabal  •  10 Ianuarie 2018, 17:07

Pentru mos vasile,la intrebarea de ce Becali-speculant de terenuri in bucuresti-a avut placerea sa cunune toti primarii din Bucuresti,inclusiv primarita generala?Raspunsul l-a dat-in mod indirect- chiar Becali,la tv in urma cu vreo cativa ani,cand tuna si fulgera impotriva Primariei Generale si a primarului de sector,pentru ca in mod "ciudat" facea lucrari de canalizare si de amenajare a strazilor ,sau chiar deschidea strazi noi,numai in zonele unde avea terenuri de vanzare un concurent de al lui,unul Puiu Popoviciu!Ca sa creasca valoarea acelor terenuri!Asa ca domnul Becali s-a gandit ca n-ar fi rau sa-si faca niste fini...primari!In Bucuresti!

zorrozabal  •  10 Ianuarie 2018, 17:06

Pentru mos vasile,la intrebarea de ce Becali-speculant de terenuri in bucuresti-a avut placerea sa cunune toti primarii din Bucuresti,inclusiv primarita generala?Raspunsul l-a dat-in mod indirect- chiar Becali,la tv in urma cu vreo cativa ani,cand tuna si fulgera impotriva Primariei Generale si a primarului de sector,pentru ca in mod "ciudat" facea lucrari de canalizare si de amenajare a strazilor ,sau chiar deschidea strazi noi,numai in zonele unde avea terenuri de vanzare un concurent de al lui,unul Puiu Popoviciu!Ca sa creasca valoarea acelor terenuri!Asa ca domnul Becali s-a gandit ca n-ar fi rau sa-si faca niste fini...primari!In Bucuresti!

mosykw1  •  10 Ianuarie 2018, 17:05

Dinamo=pistol cu apa,fara apa!Cea mai jalnica echipa din istoria lor!

unico_biancorossi  •  10 Ianuarie 2018, 16:15

Vrancene, stergi comentariile ma ? Esti ***. ***.

Silviu Nick  •  10 Ianuarie 2018, 12:33

VĂ DĂ DAUNĂ TOTALĂ CRAIOVA. LUAȚI CEL PUȚIN 3 BOABE. PAI ĂIA AU TRUPĂ DE TITLU ȘI VOI IMPROVIZAȚI O ECHIPĂ DE AMATORI.

aureliano08  •  10 Ianuarie 2018, 12:35

Postat de simonhalep pe 10 Ianuarie 2018, 12:03

Echipă securistă, metehne securisto-comuniste ale ciumei alb-roșii pesediste.

Rade ciob de oala sparta ... :)))))))) Prima echipa favorita a comunistilor cine a fost? :)))))

«

1

2 3 4 »
«

»