Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Elias Charalambous a refuzat-o pe FCSB și a mers la gala premiilor: „Ceea ce trebuie să îmbunătățim este mentalitatea”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
0
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Nea Jiji o mierlesti o sa platesti scump
Lasati-l pe cioban,doar sunt banii lui ! sa joci ,,acasa,,(pfff) cu 1000 de oameni,si sa mai si mananci bataie,chiar ca esti fcsb !!!
e aceiasi Steaua de la infiintare si pana acum doar ca talpanii si postacii isi faceau datoria :)))
aceste "arogante" impotriva justitiei va duce la desfintarea Clonei FCSB! fotbalul romanesc va avea numai de castigat!
CLONA e clona..ce vrajeala!
Din ce in ce mai multi tineri si mai ales intelectualii sustin echipa lui nea Gigi care e om bun si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principal galerie. Hei, hei!
Bati campii cu gratie. Chiar justitia a dat dreptate gruparii ros'albastre. Consecintele pe plan juridic sunt doar in mintea celor care inca mai cred ca echipa de fotbal mai poate ajunge inapoi la Armata.
Talpan a intrat in fibrilatie si alearga pe la peluzari si masoni sa stranga taxa de timbru de peste 1,66 milioane de lei stabilita de instanta pentru procesul de daune intentat de CSA echipei de fotbal Steaua!...-:)
oricum e focar de infectie gruparea penala ori fcsb ori *** aceeasi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa fie interesant :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.