Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
„Inovațiile” federale nu contribuie cu nimic la îmbunătățirea calității și dezvoltarea fotbalului românesc. Un campionat cu 16 echipe, cu 30 de etape, tur-retur, este suficient la acest moment. Dublat de cerințe ferme referitoare la organizarea profesionistă a cluburilor (de la stadioanele pe care joacă până la contractele jucătorilor).
Just! Oricum sistemul cu playoff, cu injumatatirea punctelor, rotunjirea lor(?)si stergerea golaverajului e o tampenie fara logica! 16 echipe din care 4 retrogradeaza ar fi competitia cea mai corecta! 30 de meciuri sunt suficiente! Si asa programul e extrem de incarcat si se joaca pana la Craciun sau in luna lui cuptor!
Daca era steaua/fcsb in situația lui dinamo si se ajungea la aceasta propunere, acum sediul frf era incendiat...dar daca situatia asta profită maidanezilor, e ok, e o propunere de bun simt, care va îmbunătăți calitatea campionatului...cel mai *** campionat de fotbal...numai interese...renunt sa il mai urmaresc...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce om bolnav! De cand cu playoff-ul Steaua n-a mai castigat un campionat. Incredibil om, e blestem asupra lui! Daca mergem la acest sistem propus, vom avea blaturi din nou in Liga 1. Eu de exemplu nu sunt de acord ca echipa de Europa League din playoff sa joace meci cu cea din playout!!! Adica cum facem, ratam playoff-ul si o ducem pe Dinamo poate in Europa? Sau pe Sepsi?
Tu esti chiar ***! Ce furturi fecesebiste visezi?Adevarul ca de cand cu play off,a rupt fcsb tot,a fost campioana inainte sa inceapa playoff-ul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar trebui marit la trei numarul tinerilor sub 21 de ani, pe teren, la fiecare echipa! Plus doi copii de cel mult 6 luni, cu mamicile lor cu tot, ca sa nu le fie foame!!!
ar trebui renuntat cu barajul de promovare, s-a vazut ca e inutil - ori pica 3 si intra 3, ori pica 2 si intra 2. iar chestia cu 2 baraje suplimentare anul asta are logica lui (oricum e un sezon particular). de ce sa salvezi automat 2 echipe de liga1 care altfel ar retrograda si sa nu dai sansa de promovare altor 2 echipe de liga 2 (cred ca si petrolul si turris ar merita aceasta sansa, daca tinem cont de unele lucruri care s-au intamplat in acest play-off, mai ales legate de arbitraje). oricum Rapid n-ar intra aici ca a iesit pe 6 deci nu pot fi acuzat de interes
Salut,Mariusica!Te rog sa nu te iei de suporterii fcsb,sunt euforici dupa ultimele transferuri.Mai ramane de rezolvat problema antrenorului principal din acte,adica a secundului lui Gigi in realitate.Ca vechi dinamovist,te-ar deranja sa il ia pe Ionut Chirila?Respectiv imi permit sa le fac o sugestie si eu,Mugurel Gusatu,zis Gusi-gol,fost antrenor pe la Filiasi,ala de a intrat in folclorul fotbalistic cu povestea ca i-a fost luat locul in echipa de catre un pilos local,unul Marco Van Basten...
Tu tot la dentist ai ramas...Mintea ta proceseaza ca ar fi mai multe meciuri,ca se joaca tot campionatul pe pandemie cand sigur au sa fie mai multi jucatori infectati?
Asa ziceam și eu pana aseară. Vezi ca Vitanul e ca și salvata. Bate pe Chindia, blat cu Hagi ca e în vacanta și gata. Cu Pandele e problematic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.