Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, uluit de ce a văzut în Dinamo - Rapid: „Zici că în dimineața asta au urcat pe munte”
0
„Ar fi o mare pierdere dacă ar pleca de la Dinamo” » Ilie Dumitrescu a spus lucrurilor pe nume în direct la TV
0
Gafă după gafă a fanilor rapidiști! „Diavolii vișini”, varianta 2026 în derby-ul cu Dinamo: ce mesaje au apărut în peluză
0
Primul diagnostic primit de Claudiu Petrila este dur! OUT tot sezonul
0
Știri din fotbal internațional
Presa spaniolă i-a găsit ceva lui Ionuț Radu: „ O ieșire nesăbuită în afara porții...”
0
Remiză albă în derby-ul etapei din Serie A » Milan și Juventus, meci fără spectacol pe „San Siro”
0
Cristi Chivu a găsit puterea să glumească, după ce s-a întâmplat la Torino: „Mi-au lipsit ochelarii”
1
Presa din Italia, la unison, după ce Inter s-a prăbușit cu Torino » Notele lui Cristi Chivu
4
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Cu mașina la mare: cele mai frumoase destinații din Grecia, Bulgaria și ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
scrie in articol,castiga peste 900.000 acolo..:))
=)))))))))))))))))) prietene, tu stii ce bugete au echipele din championship?
udrea te-a denuntat pe tine labahe, stie cum inchideai fraudulos firme si cum duceai plase cu bani acasa ...vezi ca pe la 5 dimineata o sa ai vizitatori :))))))))
Ca sa se simta fotbalist, titlu intr-o prima liga si Liga Campionilor sau cel putin Europa.
Plecă mă-n 3,14szda măthii , te phouth în guriță și pe tine și pe original ... Adică dau o mwouyje 2 în 1 , când ... de fapt e 1 în 2 ... Ești prost de puți , ca orice owwină . Wecesebeul să trăiască ! Să avem și noi de cine face mișto ...
Ar castiga pe naiba, vorbeste pentru Rapidul tau! Nicio formatie din Championship nu ar fi peste Steaua. Poate nici peste Astra, peste actualul Petrolul da.
pai de ce sa dai anglia pentru romania?:)) nu inteleg
Postac al mafiei basiste nu te ai spanzurat inca. Doi 7igani din mafia basista la DNA: Videanu la beci! Piranda Udrea nu inca. Oare de ce amana Kioretelui doarme acasa?
multe echipe din championship ar castiga titlu' lejer in liga 1:))
Nu stiam ce-mi gadila zi anusul...era limba ta.....Vezi mai de insoventa ta! Vezi mai de cele 3, 4 familii plecate in cocediu mancati-as(echipa rrapid)! Cat e samanta indianule?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.