Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
Allooooo! Rusii stau sa-si apere zonele, nu sa atace!! Ai uitat, Republica Moldova, Georgia si Cecenia (care face parte tot din Rusia) au fost parte din USSR! SUA in schimb da guverne jos de pe alte continente si lasa haosul sa-si faca de treaba! Voi chiar nu intelegeti?
pai ai dat 4 exemple din fiecare...putem spune ca din partea rusnacilor ai dat exemplu de 5 agresiuni daca luam cele doua razboaie cecene separat ! :))))))) ca sa nu mai zicem de ce au facut ciolovecii in transnistria sau ai uitat? e bine uite acum aflii ca rusii au trupe de ocupatie si in republica moldova ! deci cine sunt baietii rai ? :)))))))))
Conflice militare SUA - atac asupra Aghanistanului pe motiv ca sunt talibani (antrenati si inarmati de ei impotriva USSR in anii 80). Nici acum nu-i pace pa acolo! - atac asupra Iraqului pe motiv ca sunt arme de distrugere in masa si sa-l dea pe Saddam jos (arme de distrugere in masa care nu au fost gasite).Este HAOS TOTAL! - atac, ajutand Franta, sa-l dea jos pe Ghaddafi. Dupa a urmat si continua un haos total in Lybia. Multi radicalisti musulmani au merg sa cucereasca statul Mali! - finantarea trupelor anti-Assad din Syria, iar multi dintre acestia au dezertat si s-au dat de partea ISIS care vrea sa cucereasca atat Iraq, cat si Syria! Hai sa vedem care este omul rau!!!
e foarte concludent, la fel de concludenta ar fi si parerea unui eston despre rusia,sau a unui polonez, sau a unui finlandez,sau a unui ce mai vrei tu ca nu exista tara care e vecina cu russia care sa nu fi suferit de pe urma tendintelor expansioniste ale alcoolistilor
Baliverne grave? Adriane, te stiu om serios, ia uite aici anumite lucruri: DUPA TERMINAREA RAZBOIULUI RECE Conflicte militare ale Rusiei - doua razboie impotriva cecenilor, pe teritoriul care face parte din actuala Rusie. - razboi cu Georgia, pentru doua zone care se proclama pro-ruse, fiind rusi; - ocuparea Crimeei; - finantarea si ducere de echipament militar pentru pro-rusi in estul Ucrainei (unde locuiesc etnici rusi);
Cine a vorbit vreodata cu un sud-american despre SUA?
In Rusia s-a trecut la o propaganda incredibila iar Putin forteaza mana Occidentului sa inceapa un razboi. Vreau sa il vad pe DJ ce o sa mai spuna cand ne vom trezi cu ei la gurile Dunarii si vor veni cu pretentii dezarmante!!!!
si apropo , am zis URSS ma gandeam ca te prinzi ca e vorba de russia, putin nu a implinit 54 de ani cand URSS era inca in "viata"
pai normal ca am dat exemplul ala, daca tu vrei ca russia sa fie contrabalanta americanilor, probabil iti doresti ca ei sa aiba si Romania sub tutela, eu doar ti-am aratat ce s-a intamplat sub putler din punct de vedere al presei ca te plangeai de protestatarii aia care au fost stropiti prin america si ziceai ca vuiesc ziarele occidentale cand are loc un miting prin moskva! chiar .. cand a avut loc ultimu' miting anti-putler in moccba? si ai vreo idee de legile anti-miting din russia? sau tu habar n-ai ce se intampla prin noulURSS(sa nu mai fi confuz)si vrei sa ne conduca kgb-istii doar ca nu-ti plac americanii pentru ca-s grasi si au bani multi ?
Nenea, ai spus asa: ____________________________________________________ " ...tu chiar compari ce se intampla in america, unde presa a dat jos un presedinte cu ce se intampla in urss? :))))))))))" _____________________________________________________ Ti-am raspuns ca nu compara cu anii 70 _______________________________________________________ Ca au disparut/murit ziaristi din Rusia este alta mancare de peste si imi pare rau pentru ei. Am spus eu ca Rusia este o tara democrata? Tu dai numai exemple neconcludente. Eu m-am luat de SUA (cea mai mare democratie din sistemul solar), nu de libertatea presei din Rusia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.