Alte știri din fotbal
Două fake news-uri în discursul Ministrului Apărării: „Steaua are un buget mai mare decât al tuturor echipelor din prima ligă la un loc!”
0
Pus pe liber de FC Argeș, a semnat și a fost prezentat la noua echipă: „Să fie cu cât mai multe goluri!”
0
Fostul antrenor al lui Adrian Mititelu, după decizia din dosarul palmaresului: „L-ați judecat, că e nebun, că nu știe ce vorbește...”
0
Antrenorul cu experiență în play-off analizează șansele FCSB-ului: „Să ținem cont de asta”
0
Știri din fotbal internațional
Adio, play-off UEFA o amendează pe Real Madrid și-l suspendă pe Rodrygo
0
Tribunalul din Genova a pus sechestru pe acțiuni! » Ce efecte poate avea pentru clubul patronat de Dan Șucu
0
Șumudică s-a dus „glonț” la Benzema, apoi a izbucnit în conferință: „N-au ce căuta aici!”
0
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Fosta iubită a lui Adrian Kreiner a învățat o tânără cum să-și omoare mama ...
Libertatea
Baaaiiiii , taranilor , santeti un neam de mistocari , de asta sa dus dracului tara asta , baaaiiiii .
Welcome to the club :)
desi sunt un marlan, chiar vars lacrimi pentru adevaratii sporteri stelisti, VOI. -desi multi dintre voi sunteti tigani, stiti sa va apreciati echipa si sa v-o sustineti. situatia echipei voastre nu se va imbunatati oricum decat dupa ce Becali va infunda puscaria -imi pare rau sa spun dar iti sustin afirmatia, cu toata ca Steaua este si a fost dintotdeauna o echipa artificiala sustinuta de securitate si mai recent de mafiotu` Becali. -cu tot regretu o spun, meritati tot ce e mai bun din lume, voi cei care reusiti sa treceti peste toata prostiile facute de Gigi si sa continuati sa tineti cu Steaua, spiritul conteaza. -INTOARCETI-VA IN INDIA, NU-L MAI SUPORTATI ATATA PE CIOBAN
desi sunt un marlan, chiar vars lacrimi pentru adevaratii sporteri stelisti, VOI. -desi multi dintre voi sunteti tigani, stiti sa va apreciati echipa si sa v-o sustineti. situatia echipei voastre nu se va imbunatati oricum decat dupa ce Becali va infunda puscaria -imi pare rau sa spun dar iti sustin afirmatia, cu toata ca Steaua este si a fost dintotdeauna o echipa artificiala sustinuta de securitate si mai recent de mafiotu` Becali. -cu tot regretu o spun, meritati tot ce e mai bun din lume, voi cei care reusiti sa treceti peste toata prostiile facute de Gigi si sa continuati sa tineti cu Steaua, spiritul conteaza. -INTOARCETI-VA IN INDIA, NU-L MAI SUPORTATI ATATA PE CIOBAN
Steaua este moarta pt multi ca tine! Pana nu pleaca dementul nu o sa mai vezi altceva decat circ, rusine si umilinta! Pe criza asta nu cred va veni un om normal sa cumpere Steaua! Steaua noastra a fost distrusa de acest neanderthalian!
Cea mai trista zi din viata Stelei... Pleaca travestita! Cea mai tare jurnalista dintre conducatoare si cea mai tare conducatoare dintre jurnaliste! O s-o vedem acum numai la TV printre jurnalistii pe care-i privea de sus acum ceva vreme. Nerujata, dar coafata in stilul atat de personal, explicandu-ne cu aerul unei mamici a fotbalului care, chipurile, s-a mai confruntat cu sinapsele din cand, cum se face ca... si ca... Nu plecaaaaa, Mitzooooooooo...
desi sunt un marlan, chiar vars lacrimi pentru adevaratii sporteri stelisti, VOI. -desi multi dintre voi sunteti tigani, stiti sa va apreciati echipa si sa v-o sustineti. situatia echipei voastre nu se va imbunatati oricum decat dupa ce Becali va infunda puscaria -imi pare rau sa spun dar iti sustin afirmatia, cu toata ca Steaua este si a fost dintotdeauna o echipa artificiala sustinuta de securitate si mai recent de mafiotu` Becali. -cu tot regretu o spun, meritati to ce e mai bun din lume, voi cei care reusiti sa treceti peste toata prostiile facute de Gigi si sa continuati sa tineti cu Steaua, spiritul conteaza. -INTOARCETI-VA IN INDIA, NU-L MAI SUPORTATI ATATA PE CIOBAN
Stau asa si ma minunez cate prostii pot sa scrie niste descreierati gen amusement. Cred ca daca ar incerca cineva sa-i interneze la nebuni ar trebui un spital separat caci nebunnii cei mai nebuni sunt de o mie de ori mai sanatosi decat astie. Si cand te gandesti ca ti se cere la inscrierea pe forumul asta sa folosesti limbaj civilizat, sa nu fii rasist, etc etc si iata cat de buruienos vorbesc indivizii astia si pot sa posteze linistit caci nu-i baneaza nimeni. Rusinica gsp!
primul meu cuvant a fost Steaua...asta acum vreo 23 de ani. de atunci...da stiti ce, chiar nu mai conteaza Steaua e Moarta Pentru Mine. gata. am tot incercat sa ma amagesc sa..asta nu e Steaua mea, asta e Steaua Becali, Steaua unui om de nimic, unui ratat cu bani ( si da ne-a demonstrat ca asta se poate). urez succes lu' Fc Becali. Si as dorii sa-i tranzmit, ilustrului conducator, niciodata, dar niciodata, Steaua Bucuresti nu va fii echipa lu' Becali...ai distrus singrulul lucru de calitate din tara, ce spune asta despre tine "ba" Becali?
Anunt pe aceasta cale , ca FC Steaua Bucuresti , castigatoare a CCE in 1986 , castigatoare a supercupei Europei in 1986 , subcampioana Cupa intercontinentala 1986 , subcampiona CCE 1989 , castgatoare a 23 titluri de camioana a Romaniei , castigatoare a 21 Cupe ale Romanie si 5 Supercupe ale Romanie a incetat din viata azi 30 septembrie 2011 dupa o luinga suferinta , agonie ce dureaza din anul 2002 cand cancerul (Gigi Becali) s-a instalat nemilos in inima Stelei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.