Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
blat vedeti voi astia ...
Cand te injura de mama Dan Petrescu de 2 ori/zi mai bine te antrenezi in parcuri si nu joci decat sa te duci sclavul huliganului de la CFR. Anul trecut la pauza unui meci Manea a iesit plangand in drumul spre vestiar, dupa ce huliganul il facuse zob la nivel psihic.
gsp, am o dilema! Nu vad nici macar un singur articol in ziarul vostru, despre blatul horror dintre fcsb si viitorul. Asta denota faptul ca toti sunteti oamenii ciobanului?
Cata minte sa ai sa refuzi CFR-ul si sa accepti FCSB? Acum.
Baluta castiga la Slavia salariul de la Craiova x 3. Cristi Manea castiga ZERO lei fiind fara echipa. In plus Cristi Manea este unul dintre copii favoriti ai lui nea Piti, este in targetul impus de Rotaru pentru transferuri, varsta maxima 23-24 ani ca sa poata fi revandut in 12- ani la pretul de achizitie x 10. Vezi tu, fotbalul nu este chiar asa cum il vezi la tv. :)
Cum e sa auzi ca Baluta prefera rezerva la Slavia decat titular la craiova?
Pana il transfera nea Jiji, il imbraca Piti in alb-albastru. :)
da nu vrei sa vina la dinamospreB?
Cum să îl piardă daca nici nu l-au avut? Ce să facă Manea la FC FCSB? Să se rateze? Să cante manele? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa caute Manea - care costa ceva bani - cand acolo ii ai pe Cretu, Belu si M Roman ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.