Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Eu chiar am o intrebare pentru jijisepisti.. voi chiar credeti ca vreun om de calutate, avand cat de cat personalitate si un dram de demitate, fie ca e fotbalist fie antrenor, ar mai merge la echipa aia sa stea la toanele unui *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru Incetii la minte . Bai copil de 60 de ani. Scouterul lui camera varsa pe gesepe informatia asta a.i cfr -ul sa il semneze pe urmatorii 2 ani in conditìile financiare dorite de camera. CLOWNILOR !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa o astfel de "superlovitura", Gigi o sa cada pe spate si Lutu o sa alege dupa popa sa-i dea ultima impartasanie. Daca voi spuneti prostii, eu de ce n-as face-o ! Adica, CFR-ul ii da 20000 pe luna, iar Gigi ii da gata, oferindu-i jucatorului 15000 si un contract mai scurt ! Brava !
Ziua și transferul fictiv la Fotbal Club FîCîSîBî aka FC Fîîîss TRANSFERURI. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Momcilovic,Morais,Stan...ar fi bun si Camorra...asta da afacere sa ai in lot 4 fundasi stanga si doar 2 centrali :-)))
surse dau de inteles ca s-ar fi interesat ....articol beton
1. nea' becali (stiu ca-l enerveaza apelativul "nea", desi nu ne citeste el pe noi) nu transfera neaparat ca sa se intareasca steaua, cat sa-i slabeasca pe ailalti. 2. transferul e irealizabil. camora e suficient de harsit ca sa stie ca o sa stea rezerva, iar clujul (indiferent care sunt patronii declarati sau ascunsi) nu-l va ceda decat pe bani foarte multi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.