Articol de GSP - Publicat joi, 27 noiembrie 2008 00:00
Din cei cinci fotbalişt dinamovişti care au participat la petrecerea de sîmbătă noapte, doar Lucian Goian şi Cristi Pulhac au de suferit. Cei doi au fost exluşi din lotul lui Mircea Rednic şi puşi pe lista de transferuri, anunţă dinamovişti.ro
După şedinţa din această seară, care a vut loc la stadionul Dinamo, dintre acţionari şi unii lideri de galerie ai lui roă-albilor, s-a luat decizia de a se renunţa la serviciile celor doi.
Mai multe amănunte despre scandalul de la Dinamo pe dinamovisti.ro
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani