Alte știri din fotbal
Dublă lovitură pentru Ioan Ovidiu Sabău înainte de meciul cu FCSB: „Ne vor lipsi doi jucători importanți”
0
Start în noul sezon din Liga 2 » Pustiu în Ghencea
7
Marius Baciu nu se gândește la demisie după rușinea cu Auda: „MM Stoica e un erou! Am mai multe victorii decât înfrângeri până acum”
8
Jucătorii Farului, încrezători înaintea duelului cu FCSB: „Nu ne interesează atmosfera de la ei, mergem să câștigăm”
1
Știri din fotbal internațional
Înlocuitor pentru Cucurella » Chelsea își ia fundaș lateral de la Rayo Vallecano
0
L-au lăsat pe Infantino și l-au luat pe Wenger » Legendarul atacant, intervenție directă: „M-a surprins că nu a zis nimic”
0
Fanii abia l-au recunoscut pe Luis Diaz » Cum arată atacantul columbian după Cupa Mondială
0
Mai mult decât ia Mbappe la Real! » Salariul monstruos pe care urma să-l încaseze Infantino dacă-i reușea planul
1
Lifestyle
Soția fotbalistului de națională a stârnit furie cu ultima postare » Fanii au reacționat dur: „Cum să spui așa ceva?”
2
Dusterul produs la Mioveni, liderul pieței auto din Ucraina » Câte exemplare au fost cumpărate în acest an
0
Tabloidele scriu despre o nouă idilă: „Irina Shayk se iubește cu starul mai mic cu 11 ani”
6
Distincție specială pentru Nadia Comăneci la Montreal: „Aceasta este a zecea mea medalie olimpică”
1
ANM a emis Cod roșu de caniculă în trei județe din țară, temperaturile vor ...
Libertatea
Trump anunță că SUA nu mai atacă Iranul, pentru a permite încheierea unui ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Dunărea secată: armata va arunca în aer stânca Pârjoaia și ar putea ...
Libertatea
AI intrat tarziu si asta se explica, i-a dai pana la ultima pagina sa vezi ce spume faceau colegii tai cu stema aia inexistenta in dreapta sa vezi ce spun si spuneau de Dinamo cu hotii,blaturi.......of of of, vezi ca Ponta si Hrebenciuc sunt tot din PSD si ce crezi, sunt stelisti :)))))))))) asa e cand ne punem pielea ursului in saramura, ustura ai ???
Scuza-ma dar ***, adica boroi face de nebun mitingu ala nuh ??? nu samantarii vostri de la peluze ca sa va luati pleava de echipa inapoi nuh ?? doamne, doamne, valeriu sterian :))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FUGI TARE
Fugi baaah, tipaaa, nu mai ai scapare !!!
I-a spunene si de defuncta steaua ( aia care o ai in dreapta ta) cum a furat statu de 30 de mil catre anaf, noroc cu hrebenciuc cu o simpla semnatura de pix sa evaporat totu ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat !!! E valabil pentru toti postacii fcsbisti *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu spui prostii mereu, ci doar cand deschizi gura.
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti. Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Du-te la baie, mai stoarceti un cos si vorbim dupa. Dar te previn. Linisteste-te pana nu faci spume la gura....da ! :)
*** are cei mai analfabeti si *** printre care si tu. nu compara echipele astea 2 ca e diferenta mare. aveti voi mai multe trofee dar sa compari *** ghencea cu prestanta din Stefan Cel Mare e nebun13. uita-te pe langa tine la meciurile stelei sa vezi circarii de la balci, incasatorii de la tiribombe si prietenii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.