Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
1
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă era din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Clinica se scuza , pe motiv că fotbaliștii nu i-au informat privind restricțiile antidoping. Intrebarea e: Clinica ce specialitate are? Nu de alta, dar medicamente se pot cumpara de la farmacie si tratamentul aplica acasa. Nu trebuie o clinica. Doar dacă această, clinica, oferă tratamente in urma consultării de SPECIALITATE. Medicale și medicină sportivă,daca vrea clienti din aceasta zona, pe care sa-i fotografieze pentru publicitate. Chiar și online....
Nu zau?Ce parere ai de moartea lui Prodan?
Daca te ducea putin crb-ul iti dadeai seama ca e o problema din site ca se misca cu lag.
Mai ovina tampa!Nu a zis chiar mafiotul- la GIGI SPORT1- ca l-a sunat slujnica Annamaria- cea tatuata-ca sa il intrebe cum sa voteze?Ea si inca ...alti 3 conducatori de cluburi?Iar el a zis cu gura lui-in direct si la ora de maxima audienta-ca le-a zis sa voteze pentru oprirea campionatului?
spuse nebunule care repta acelasi lucru de 2 ori in decurs de cateva secunde. wtf? ha ha ha. tu urasti Steaua din liga 1 de peste 10, tu esti antistelist convins si de aia os a fii exterminat de Steaua.
Au sunat aia de la socola, nu stiu pe unde umbli.
Au sunat aia de la socola, nu stiu pe unde umbli.
Bai paralelule cu limba Romana (tz), ce-i cu punguTEle lui Neubert???
ce vorbesti avo99rtonule? este pe rol la TAS treaba ca astra nu s-a prezentat le meciul cu Steaua din liga 1. nu se prezinta,deci pierd cu 3-0 si Steaua urca pe locul 3 cum este normal. auzi la nebun,Steaua din liga 1 ar fii spus,suntem la 1 punct de locul 4 si la 2 de locul 3,avand meci direct cu locul 3,hai sa orpim campionatul si sa terminam pe 5. incredibil ce avo99rton. voi gunoaie umane ati dorit oprirea campionatului,pe Steaua din liga 1 a dezavantajato clar oprirea campionatului.
esti i88diot sau te faci? in 2017 tot neubert a fost si nu am castigat titlu. chiar acum ma uitam la meciul cu chelsea din optimile e.l.,jucatorii lui chelsea clar au fost dopati,ne-au dominat fizic de ne-au rupt. noi in europa facem teste ,voi blatisti nenorociti in schimb nu,pentru ca nu jucati in europa. l-ati omorat pe ekeng,klein si hildan. criminali nenorociti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.