Alte știri din fotbal
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor după mai bine de un deceniu! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Conferință de presă explozivă a ministrului Apărării: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Nici nu prea am mai avut timp, Dinamo joaca praf, mai multe... M-am apucat si de Photoshop... Tu ce mai zici?
Bre eu recunosc, este bine cum este in Spania, recunosc si ca poate nu trebuia sa luam licenta, dar nu prea ma pricep la fiscal... Nu a inventat Hagi asta cu daca nu ai bani de salarii nu esti primit, Malorca nu a fost primita in Cupele Europene pentru ca nu a avut toti banii... Tu de ce nu vrei sa recunosti ca si steaua este club comunist?
Recunoaște și tu măcar în ceasul 25 ca anul asta nu ați avut buget și licența a fost obținută pe mita ! Hagi asta propune : nu ai banii de salarii ca Dinamo si Rapid , stai deoparte de prima liga !
Salutare. Ce faci ? Nu te-am mai vazut p'aici...
:)))))))) Foarte buna, Hagi a vazut asta in Spania, dar nu s-a gandit ca aia au un presedinte serios, nu un mascarici ca la noi.
Ce idee buna sa-ti lasi banii pe mana lui Mitica :)))
Idee buna!
Partea cu oprirea ultimelor doua salarii mi se pare aiurea. Il lasi liber, adica fara servici, si nu-i dai nici salariu pe doua luni. Ca daca ar fi rost de luat ceva bani pe transfer, daca jucatorul ar avea niste oferte, niciun patron nu i-ar da drumul liber. Adica , jucatorii aflati in dificultate raman si fara salarii.
Fiti seriosi, n-or sa fie de acord. Patronii astia de plastic vor sa aiba painea si cutitul. Atunci, mai poate Copos sa-i puna sa semneze pe 200.000 si sa le dea 100.000? Azi , ei declara fond de salarii de 6 milioane cu taxe dar de fapt platesc jucatorilor 3 milioane cu taxe. Chipurile,diferenta o pun patronii din buzunar si se aduna la datoria clubului fata de patron. Asa a ajuns Rapidul dator cu 21 de milioane la Copos. In felul asta,orice incasare(vanzare jucatori, drepturi tv ,sponsori, bilete) din club , patronul si-o poate trage dupa bunul plac ca fiind rambursare imprumut. In mod normal, oricarui club din Romania ii ajung banii din TV pentru salarii.Dar de-acolo isi trag si patronii.
daca stam sa ne gandim, nu e nici o drama... si purcelusul Ponta conduce Romania in numele lui nea gion...))) si n-o face rau...)) este un xerox de inalta fidelitate...)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.